Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Muziekodroom
Hasselt
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Duif
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
Theater De Lievekamp
Oss
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
DE Studio
Antwerpen
20:00
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch
Oudenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:30
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
dinsdag 10 december 2019
20:00
Ellen ten Damme & The Magpie Orchestra - Casablanca
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hot Chip
Trix, Antwerpen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Max & Iggor Cavalera
Muziekodroom, Hasselt
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Marlijn Weerdenburg En Gasten - Marlijn zingt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rhiannon Giddens
De Duif, Amsterdam
Soulcrusher: Jo Quail / Mono
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Carlton Jumel Smith
Merleyn, Nijmegen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
The Abyssinians
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Ari Lennox
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
terwijl de kater sliep
Cacaofabriek, Helmond
woensdag 11 december 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theaterhotel Almelo, Almelo
Sara Kroos - Verte
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Ervaring
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Het Evertshuis, Bodegraven
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Goudse Schouwburg, Gouda
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tino Martin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bishop Briggs
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Iron Maidens
Melkweg, Amsterdam
19:30
Stray From the Path
Dynamo, Eindhoven
19:30
U.D.O.
P60, Amstelveen
19:30
Yung Mavu
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Exploited
Duycker, Hoofddorp
19:30
J.I.D.
Trix, Antwerpen
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
19:30
Pro-Pain
Iduna, Drachten
19:30
Holland
Q-Factory, Amsterdam
19:45
Davina Michelle Skyward Clubtour
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Parov Stelar
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ian Clement
De Bosuil, Weert
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Veste, Delft
20:00
Les Innocents
La Madeleine, Brussel
20:00
Maxime Le Forestier
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Matt Schofield
Spirit of 66, Verviers
20:00
Weval
DE Studio, Antwerpen
20:00
Trijntje Oosterhuis
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch, Oudenbosch
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Carlton Jumel Smith
BIRD, Rotterdam
20:15
Ramses leeft! - Het Metropole Orkest, William Spaaij, Lucas Hamming
De Maaspoort, Venlo
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kommil Foo - Oogst
Cultura, Ede
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Munttheater, Weert
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
South African Roadtrip
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
De Meerpaal, Dronten
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Liam O'Maonlai en Peter O'Toole
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Royal Republic
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joep Beving
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Andrew Combs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp