Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
22:00
Taverne
Bergen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
La Madeleine
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
19:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
21:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Energiehuis
Dordrecht
20:45
Bibelot
Dordrecht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
PopEi
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Podium 't Beest
Goes
21:00
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Nieuwe Kerk
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Mukkes
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Koningshof
Maassluis
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Theater Carrousel
Ommen
21:15
P3
Purmerend
20:00
cc Binder
Puurs
Maassilo
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
De Buurvrouw
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
00:00
Noorderkerk
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
De Pul
Uden
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
vrijdag 11 oktober 2019
20:30
Sofia Rei & J.C. Maillard
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Dog Eat Dog
Trix, Antwerpen
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Robin Yerah / Steffen Morrison
Gigant, Apeldoorn
20:00
Joe Buck
Luxor Live, Arnhem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:00
O'G3NE
De Nieuwe Kolk, Assen
22:00
Tom Browne
Taverne, Bergen
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Mezz, Breda
Damian Wilson
Mezz, Breda
20:00
Blackbear
La Madeleine, Brussel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
19:00
Phronesis
Koorenhuis, Den Haag
20:00
CooCoo-Fest
Paard, Den Haag
20:15
Arlan Feiles
Theater in de Steeg, Den Haag
21:30
Mark Foggo
De Zwarte Ruiter, Den Haag
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maaike Ouboter
Energiehuis, Dordrecht
20:45
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
22:00
Amy Winehouse Undercover Session
Muziekpodium DJS, Dordrecht
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Parktheater, Eindhoven
20:00
¡Pendejo!
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Habitants
Effenaar, Eindhoven
20:15
Clean Pete
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
22:00
Rocktober presents: FuzzBall Jr. + Red Devil
The Jack, Eindhoven
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Wilminktheater, Enschede
20:30
De Kift - BAL
De Kleine Willem, Enschede
21:00
Classsh
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Lindsey Stirling
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Ben Liebrand / DJ Sandstorm
Podium 't Beest, Goes
21:00
Henk & Melle
So What!, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Ambrose Akinmusire
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Truman's Water
Vera, Groningen
20:00
Moving Targets
Patronaat, Haarlem
20:00
No Labels Festival
Patronaat, Haarlem
20:30
Lucky Fonz III
Nieuwe Kerk, Haarlem
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
12:00
Paul van Loo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kenny B
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Martin Kohlstedt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Blues Night - Sean Webster & The King’s Rhythm Crew
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
The Wanderer
Vorstin, Hilversum
20:00
Indian Askin
Duycker, Hoofddorp
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:45
35 jaar Stop Making Sense
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Massive Assault
Mukkes, Leeuwarden
19:30
Jan Akkerman
Gebr. De Nobel, Leiden
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
20:00
Kraak & Smaak
De Spot, Middelburg
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Jahwin / Prime
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
21:15
3J'S
P3, Purmerend
20:00
Axelle Red
cc Binder , Puurs
Duncan Laurence
Maassilo, Rotterdam
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Tjerk & Liquid Sunshine
De Buurvrouw, Rotterdam
21:00
Twin Peaks
Rotown, Rotterdam
21:30
Super-Sonic Jazz presents Greyheads & Byron The Aquarius
BIRD, Rotterdam
00:00
Tangarine - Uiteen
Noorderkerk, Sneek
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
Brad Paisley
013, Tilburg
Jambinai
013, Tilburg
20:30
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
20:30
Joseph Clark / The Music Of Queen
Markant Uden, Uden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Slackers
De Helling, Utrecht
20:30
Say yes dog
EKKO, Utrecht
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Eric Vloeimans
De Maaspoort, Venlo
20:15
The Wieners
De Maaspoort, Venlo