Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Centre culturel de Gembloux
Gembloux
20:30
013
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
12:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Luxor Live
Arnhem
15:00
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
12:00
dB's
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Brebl
Nijmegen
20:30
P3
Purmerend
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Melkweg
Amsterdam
Bostheater Ommen
Ommen
21:00
De Flux
Zaandam
00:00
Het Klooster
Woerden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
22:00
Hedon
Zwolle
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:15
de Berchplaets
Berghem
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
14:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Vera
Groningen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
The Lane
Oostburg
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Ciao
Alphen aan den Rijn
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Veste
Delft
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
Patronaat
Haarlem
22:00
Hedon
Zwolle
23:30
Melkweg
Amsterdam
13:30
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Vera
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
The Box
Amsterdam
19:30
Bethel
Drachten
15:00
De Perifeer
Deventer
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
De Nijverheid
Utrecht
20:00
Paradox
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
13:30
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
PopEi
Eindhoven
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
BIRD
Rotterdam
zaterdag 14 september 2019
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Axelle Red
Centre culturel de Gembloux, Gembloux
20:30
Ayreon
013, Tilburg
21:00
Babe Rainbow + Melissa Kassab
Rotown, Rotterdam
20:30
Back Doors Man
Spirit of 66, Verviers
12:00
Baroeg Open Air
Baroeg, Rotterdam
20:30
Belle and The Beats
Podium 't Beest, Goes
20:30
Bjørn Berge
Luxor Live, Arnhem
15:00
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
Carlie Hanson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schouwburg Amphion, Doetinchem
12:00
Db's 25-jaar Festival
dB's, Utrecht
20:15
Def Americans
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Di-rect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dope Lemon
Melkweg, Amsterdam
17:30
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Eric Vloeimans / Frank Woeste
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
FLETCHER
Melkweg, Amsterdam
17:00
Flying Bach
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Flying Bach
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Fource
The Box, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Gyedu-Blay Ambolley & His Sekondi Band
Brebl, Nijmegen
20:30
Hanssi Kaiser
P3, Purmerend
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Higher Brothers
Melkweg, Amsterdam
Into the Wild Festival
Bostheater Ommen, Ommen
21:00
Jacin Trill, Wally A$M, FFlean, Ashafar (Hiphop-Urban)
De Flux, Zaandam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Klooster, Woerden
22:00
Jazz & Beyond: L'Éclair ( CH )
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Job Roggeveen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Johannette Zomer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
John Illsley & Band
Paradiso, Amsterdam
21:00
K.O.G. & The Zongo Brigade
Grounds, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Kobra Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
22:00
Ladi Dadi
Hedon, Zwolle
20:30
Lifeless Past / The Body Electric
Paard, Den Haag
22:00
LIVE: Black Bone Nation & Outside Revelation & Water Melancholic
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Los Paja Brava
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Magnapop
De Singer, Rijkevorsel
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
de Berchplaets, Berghem
21:00
Mitch Rivers / The Tambles
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
20:00
Nits
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
14:00
Noiz & Friendz Festival
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Personal Trainer / Pip Blom
Vera, Groningen
20:00
PopMonument
Gebouw-T, Bergen op Zoom
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Residentie Orkest / Spark
Paard, Den Haag
20:00
Rosanne Cash
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Ruben Hoeke Band
The Lane, Oostburg
Sara Kroos - Verte
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Silent Disco Oorverdovend
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Stacey Esajas - SOEP!
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Web, Bleiswijk
16:00
Sven Figee
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Sweet Mary Jane
Ciao, Alphen aan den Rijn
22:00
Tads Thots / yung Gods
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:45
The Ex / Thurston Moore
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Wieners
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater De Veste, Delft
20:30
Touch of Toto
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Tubular Tribute
Boerderij, Zoetermeer
17:00
Tysondog (UK) + Sanhedrin (USA) + Spirit Adrift (USA) + Thoughtless +
Little Devil, Tilburg
20:00
Van Dik Hout
Openluchttheater Ede, Ede
Wiegedood
Patronaat, Haarlem
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
23:30
Zer00's Heroes
Melkweg, Amsterdam
zondag 15 september 2019
13:30
Ayreon
013, Tilburg
20:30
Ayreon
013, Tilburg
Boris McCutcheon
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
Charlie Parr
Vera, Groningen
20:15
Dope Lemon / Nana Adjoa
Doornroosje, Nijmegen
17:30
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:00
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Fource
The Box, Amsterdam
19:30
Gemengd koor Uit het Hart
Bethel, Drachten
15:00
George Hadow / Henk Zwerver / Raoul van der Weide / Salvoandrea Lucifo
De Perifeer, Deventer
Helmet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
I Am Oak
De Nijverheid, Utrecht
20:00
Ian Siegal
Paradox, Tilburg
Inhaler
Paradiso, Amsterdam
19:30
K-Trap
Melkweg, Amsterdam
19:30
Marcel & Rami Khalife
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Mattiel
Bitterzoet, Amsterdam
16:15
Mitch Rivers
Gigant, Apeldoorn
13:30
MortIIs / Nortfalke / Old Tower
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Reinis Jaunais
PopEi, Eindhoven
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:45
Rosanne Cash
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Sky Feliz (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam