PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 sep
Theater De Veste
Delft
De Kattendans
Bergeijk
1
Vera
Groningen
2
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
12:00
Baroeg
Rotterdam
12:00
dB's
Utrecht
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
14:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
15:00
Effenaar
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Bluesclub the Lane
Oostburg
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
17:00
Little Devil
Tilburg
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
19:30
Patronaat
Haarlem
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
1
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Brebl
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Centre culturel de Gembloux
Gembloux
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Waalse Kerk
Amsterdam
20:15
de Berchplaets
Berghem
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
013
Tilburg
3
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Podium `t Beest
Goes
20:30
P3
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Ciao
Alphen aan den Rijn
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:30
Melkweg
Amsterdam
zo 15 sep
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
12:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
13:30
013
Tilburg
5
13:30
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
BIRD
Rotterdam
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
1
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
2
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Little Devil
Tilburg
1
1
Bitterzoet
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Nijverheid
Utrecht
19:30
Bethel
Drachten
19:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg

zaterdag 14 september 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Theater De Veste, Delft
Foto Sara Kroos - Verte
Sara Kroos - Verte De Kattendans, Bergeijk
1
Foto Personal Trainer / Pip Blom
Personal Trainer / Pip Blom Vera, Groningen
2
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Klooster, Woerden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater 't Pand, Gorinchem
12:00
Baroeg Open Air Baroeg, Rotterdam
12:00
Db's 25-jaar Festival dB's, Utrecht
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem
14:00
Noiz & Friendz Festival Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
15:00
Bloodshed Fest Effenaar, Eindhoven
16:00
Sven Figee Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Ruben Hoeke Band Bluesclub the Lane, Oostburg
17:00
Flying Bach Koninklijk Circus, Brussel
17:00
Tysondog (UK) + Sanhedrin (USA) + Spirit Adrift (USA) + Thoughtless + Little Devil, Tilburg
17:30
Edwin Evers Band Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:30
Higher Brothers Melkweg, Amsterdam
19:30
Helligen Hendrik - Helligen Hendrik - Oald Zeer Openluchttheater Eibergen, Eibergen
19:30
Wiegedood Patronaat, Haarlem
1
19:30
Carlie Hanson Paradiso, Amsterdam
1
Foto The Ex / Thurston Moore
The Ex / Thurston Moore Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Gyedu-Blay Ambolley & His Sekondi Band Brebl, Nijmegen
Foto Di-rect
Di-rect Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Fource The Box, Amsterdam
20:00
Flying Bach Koninklijk Circus, Brussel
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Rosanne Cash Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto John Illsley & Band
John Illsley & Band Paradiso, Amsterdam
1
20:00
The Analogues TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Van Dik Hout Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Dope Lemon Melkweg, Amsterdam
1
1
20:00
Magnapop De Singer, Rijkevorsel
20:00
Axelle Red Centre culturel de Gembloux, Gembloux
20:00
Nits Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
PopMonument Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Silent Disco Oorverdovend Cacaofabriek, Helmond
20:00
FLETCHER Melkweg, Amsterdam
20:00
Muzikale Helden De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johannette Zomer Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Theater RhederArt, Dieren
20:00
Celine Cairo - Birds of Paradise Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Freek de Jonge - De Canon Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Stacey Esajas - SOEP! Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Nathalie Baartman - Breek Podium Neede, Neede
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Def Americans Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Residentie Orkest / Spark Paard, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Wieners De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Kobra Ensemble Waalse Kerk, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking de Berchplaets, Berghem
20:15
NITS - Nits 2019-2020 Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
Ayreon 013, Tilburg
3
1
20:30
Eric Vloeimans / Frank Woeste Bimhuis, Amsterdam
20:30
Touch of Toto Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Tubular Tribute Boerderij, Zoetermeer
20:30
Back Doors Man Spirit of 66, Verviers
20:30
Bjørn Berge Luxor Live, Arnhem
20:30
Job Roggeveen TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Belle and The Beats Podium `t Beest, Goes
20:30
Hanssi Kaiser P3, Purmerend
20:30
Lifeless Past / The Body Electric Paard, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Drommedaris, Enkhuizen
21:00
Babe Rainbow + Melissa Kassab Rotown, Rotterdam
21:00
Abba Fever Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Mitch Rivers / The Tambles C.C. Cayen, Enkhuizen
21:00
K.O.G. & The Zongo Brigade Grounds, Rotterdam
21:00
Altoooooh! Luxor Live, Arnhem
21:00
Jacin Trill, Wally A$M, FFlean, Ashafar (Hiphop-Urban) De Flux, Zaandam
21:00
Los Paja Brava Het Bolwerk, Sneek
22:00
Wipneus en Pim Hedon, Zwolle
22:00
LIVE: Black Bone Nation & Outside Revelation & Water Melancholic Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Sweet Mary Jane Ciao, Alphen aan den Rijn
22:00
Ladi Dadi Hedon, Zwolle
22:00
Tads Thots / yung Gods Paradiso, Amsterdam
22:00
Jazz & Beyond: L'Éclair ( CH ) Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:30
Zer00's Heroes Melkweg, Amsterdam

zondag 15 september 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Wesopa Weesp, Weesp
12:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Philharmonie Haarlem, Haarlem
13:30
Ayreon 013, Tilburg
5
13:30
MortIIs / Nortfalke / Old Tower Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Sky Feliz (Sophia's Acoustic Sundays) BIRD, Rotterdam
Foto Boris McCutcheon
Boris McCutcheon Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
1
15:00
Sticky Fingers CHV Noordkade, Veghel
15:00
Reinis Jaunais PopEi, Eindhoven
15:00
George Hadow / Henk Zwerver / Raoul van der Weide / Salvoandrea Lucifo De Perifeer, Deventer
15:00
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Kantine Walhalla, Rotterdam
16:15
Mitch Rivers Gigant, Apeldoorn
Foto Helmet
Helmet Willem Twee concertzaal, 's-Hertogenbosch
2
17:30
Edwin Evers Band Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:00
Year of the Cobra Little Devil, Tilburg
1
1
Foto Mattiel
Mattiel Bitterzoet, Amsterdam
1
19:30
K-Trap Melkweg, Amsterdam
19:30
I Am Oak De Nijverheid, Utrecht
19:30
Gemengd koor Uit het Hart Bethel, Drachten
19:30
Marcel & Rami Khalife De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:45
Rosanne Cash TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fource The Box, Amsterdam
20:00
Inhaler Paradiso, Amsterdam
20:00
Ian Siegal Paradox, Tilburg
Pagina 2