Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Little Devil
Tilburg
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
World Forum Theater
Den Haag
17:00
World Forum Theater
Den Haag
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
14:00
Hedon
Zwolle
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
17:00
dB's
Utrecht
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
14:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
LOLA050
Groningen
15:00
PopEi
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
11:00
World Forum Theater
Den Haag
14:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:30
Hedon
Zwolle
LantarenVenster
Rotterdam
14:30
Kasteel De Vanenburg
Putten
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:30
Hedon
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Hofman
Utrecht
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:30
Hofman
Utrecht
21:30
Little Devil
Tilburg
Rotown
Rotterdam
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Brigant
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
BAUT
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
23:45
Hedon
Zwolle
21:00
Rapa Nui
Zandvoort
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
14:00
Baroeg
Rotterdam
De Onderzeebootloods
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
zaterdag 24 augustus 2019
20:30
The Vipers
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
Switch Bones
Little Devil, Tilburg
Steve Gunn
Merleyn, Nijmegen
22:00
LIVE: Queen, tribute by Hardball
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Cirque Éloize
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Borghesia
Nieuwe Nor, Heerlen
21:15
Ilotopie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fuzz Club Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
17:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
16:00
Cool McFinn / Marco Martens
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:00
Once In A Blue Moon
Paradiso, Amsterdam
19:00
Zoomeravonden - Jeangu Macrooy
Artis, Amsterdam
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 25 augustus 2019
14:00
Dans Lokaal
Hedon, Zwolle
11:00
Matangi Kwartet / Theme Russe
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
17:00
Mondays presents Nightbeats (USA) + Cosmonauts (USA)
dB's, Utrecht
15:00
BRUUT!
Bostheater Ommen, Ommen
14:30
Hans Dijsselhof & zien Twentsche Muzikanten
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
14:30
Cirque Éloize
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:15
Ilotopie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Live at LOLA: ZEX (CAN) + Forbidden Wizards
LOLA050, Groningen
15:00
Jane
PopEi, Eindhoven
The Beths
Altstadt, Eindhoven
14:00
Lazy Sunday: Daely
Openluchttheater Ede, Ede
11:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
14:00
20 JAAR K3
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Dreamcast
Paradiso, Amsterdam
17:30
Thomas Dybdahl
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 26 augustus 2019
21:30
Avondfestival Bruisweken: Joost / Merol
Hedon, Zwolle
Yola
LantarenVenster, Rotterdam
14:30
Marjolein de Wit / wouter harbers
Kasteel De Vanenburg, Putten
19:30
Cirque Éloize
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:15
Ilotopie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
17:00
Chico and the Gypsies
Woodstock69, Bloemendaal
20:00
The Beths
Paradiso, Amsterdam
20:00
Don McLean
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 27 augustus 2019
19:30
BRUISCONCERT: SUZAN & FREEK / SNELLE / DAREDEVILS
Hedon, Zwolle
Yola
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Diggy Dex / Kenny B
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Comedaytrain / Jan Jaap van der Wal / Johan Goossens / Sanne Wallis de
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Rob
Paradiso, Amsterdam
woensdag 28 augustus 2019
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met o.a. Peter Pannekoek
Hofman, Utrecht
20:30
JaMan dut voedertietel / Stonegood
't Ukien, Kampen
20:30
Recirquel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Charley Crockett
't Rozenknopje, Eindhoven
Teen Top
Melkweg, Amsterdam
20:30
Yola
Paradiso, Amsterdam
Cosmonauts / Night Beats
Paradiso, Amsterdam
donderdag 29 augustus 2019
20:30
Wouter Bergenhuizen
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Hælos
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Hofman Live XXL: Canvas Blanco + Joan Franka + Lola's Dice
Hofman, Utrecht
21:00
The Church
Metropool, Hengelo
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Acid Baby Jesus / Cosmonauts
Patronaat, Haarlem
20:00
Tech N9ne
Simplon, Groningen
21:00
Radioactivity
Vera, Groningen
21:00
Live at Lola: W.A.B. (D-Beat, Punk, Spain) + We Come In Pieces (IRE)
LOLA050, Groningen
20:30
Tamino
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Eric Paslay
Melkweg, Amsterdam
20:00
Charley Crockett
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 30 augustus 2019
20:30
Supertrap
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:30
Burgers, Beers ands Bands: Jermain Bridgewater
Hofman, Utrecht
21:30
Godthrymm (UK) (ex) My Dying Bride members
Little Devil, Tilburg
Hælos
Rotown, Rotterdam
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Typhoon
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
21:00
Douwe Bob
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Recirquel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Live at LOLA: Funeral Whore - Sarinvomit (TUR) - The Unslain
LOLA050, Groningen
20:30
Andre Hazes
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
The Cactus Blossoms
Paard, Den Haag
20:00
The Church
Paard, Den Haag
20:00
Blackstroke
Brigant, Arnhem
20:15
Ben Caplan
Luxor Live, Arnhem
Ariana Grande
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
KILOBYTE
BAUT, Amsterdam
John Prine
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wende - Rooftop Show
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Lilith / The Depression Club
Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
zaterdag 31 augustus 2019
23:45
Barry Paf / Jody Bernal / Mayday / MC Divine
Hedon, Zwolle
21:00
Gallowstreet
Rapa Nui, Zandvoort
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Bill Disney rock covers
Little Devil, Tilburg
20:30
Charly Luske & band
Openluchttheater Cabrio, Soest
14:00
High Tea met de buren
Baroeg, Rotterdam
Triggerfinger
De Onderzeebootloods, Rotterdam
20:00
Floppy (Not) News / Remute / Sascha Müller
WORM, Rotterdam
20:30
Yorick van Norden
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Brenda Bee / Edward Reekers / Maarten Peters / Syb van der Ploeg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Cristina Branco
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Aurelius
Doornroosje, Nijmegen
22:00
LIVE: Nine Inch Nails, tribute by Kid Harlequin
Muziekcafé Helmond, Helmond