PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 aug
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
17:00
World Forum CC
Den Haag
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
1
2
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Artis
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Boerderij
Zoetermeer
1
1
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Merleyn
Nijmegen
2
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Little Devil
Tilburg
zo 25 aug
11:00
World Forum CC
Den Haag
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
14:00
World Forum CC
Den Haag
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
14:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
14:00
Hedon
Zwolle
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
15:00
Bostheater Ommen
Ommen
15:00
PopEi
Eindhoven
17:00
dB's
Utrecht
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Altstadt
Eindhoven
1
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Paradiso
Amsterdam
ma 26 aug
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
LantarenVenster
Rotterdam
2
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Hedon
Zwolle
di 27 aug
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
wo 28 aug
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hofman Café
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
2
do 29 aug
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Simplon
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
Vera
Groningen
1
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Hofman Café
Utrecht
23:00
Paradiso
Amsterdam
vr 30 aug
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
1
Sportpaleis
Antwerpen
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
1
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
Rotown
Rotterdam
4
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
Hofman Café
Utrecht
21:30
Little Devil
Tilburg
za 31 aug
14:00
Baroeg
Rotterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
1
De Onderzeebootloods
Rotterdam
1
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Artis
Amsterdam
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest

zaterdag 24 augustus 2019

16:00
Cool McFinn / Marco Martens Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
17:00
20 JAAR K3 World Forum CC, Den Haag
19:30
Cirque Éloize Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Ariana Grande
Ariana Grande Ziggo Dome, Amsterdam
1
2
20:00
Alpha Blondy & The Solar System Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Zoomeravonden - Jeangu Macrooy Artis, Amsterdam
20:00
SONGS FOR MARY: Aafke Romeijn / Awkward I / Broeder Dieleman Hedon, Zwolle
20:00
Fuzz Club Eindhoven Effenaar, Eindhoven
20:30
Edwin Evers Band Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Foto The Doors in Concert
The Doors in Concert Boerderij, Zoetermeer
1
1
20:30
The Vipers Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Borghesia Nieuwe Nor, Heerlen
21:15
Ilotopie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Steve Gunn
Steve Gunn Merleyn, Nijmegen
2
22:00
LIVE: Queen, tribute by Hardball Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Switch Bones Little Devil, Tilburg

zondag 25 augustus 2019

11:00
Matangi Kwartet / Theme Russe Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
14:00
Lazy Sunday: Daely Openluchttheater Ede, Ede
14:00
Dans Lokaal Hedon, Zwolle
14:30
Hans Dijsselhof & zien Twentsche Muzikanten Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
15:00
BRUUT! Bostheater Ommen, Ommen
15:00
Jane PopEi, Eindhoven

maandag 26 augustus 2019

17:00
Chico and the Gypsies Woodstock69, Bloemendaal

dinsdag 27 augustus 2019

19:30
BRUISCONCERT: SUZAN & FREEK / SNELLE / DAREDEVILS Hedon, Zwolle
20:00
Diggy Dex / Kenny B Zuiderparktheater, Den Haag

woensdag 28 augustus 2019

20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met o.a. Peter Pannekoek Hofman Café, Utrecht

donderdag 29 augustus 2019

20:00
Tech N9ne Simplon, Groningen
20:30
Wouter Bergenhuizen Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Hofman Live XXL: Canvas Blanco + Joan Franka + Lola's dice Hofman Café, Utrecht

vrijdag 30 augustus 2019

Foto John Prine
John Prine Paradiso, Amsterdam
1
Foto Wende - Rooftop Show
Wende - Rooftop Show Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Blackstroke Brigant, Arnhem
20:00
Lilith / The Depression Club Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
20:30
Typhoon Doornroosje, Nijmegen
20:30
Supertrap Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
1
20:30
Andr? Hazes Openluchttheater Ede, Ede
21:00
Douwe Bob Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Burgers, Beers ands Bands: Jermain Bridgewater Hofman Café, Utrecht
21:30
Godthrymm (UK) (ex) My Dying Bride members Little Devil, Tilburg

zaterdag 31 augustus 2019

14:00
High Tea met de buren Baroeg, Rotterdam
15:45
Club Vondel #11 Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
John Prine Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Cristina Branco Doornroosje, Nijmegen
20:00
Brenda Bee / Edward Reekers / Maarten Peters / Syb van der Ploeg Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Hoessenbosch Festival Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Zoomeravonden - Rabasa Artis, Amsterdam
20:00
Solid Gold/ The Riverford Band Energiehuis, Dordrecht
20:15
De Fransse Eijkel / Fuad Hassen / Op Sterk Water / Peter Heerschop Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Alex Ploeg / Kasper van der Laan Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Charly Luske & band Openluchttheater Cabrio, Soest
Pagina 2