Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
Merleyn
Nijmegen
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Dialoog
Ermelo
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Ludens
Voorburg
Iduna
Drachten
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Patronaat
Haarlem
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Manifesto
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Doornroosje
Nijmegen
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Willemeen
Arnhem
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Bibelot
Dordrecht
De Weijer
Boxmeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
P3
Purmerend
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Paradiso
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
De Amer
Amen
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Musis
Arnhem
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Maaspoort
Venlo
20:00
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
23:00
Hedon
Zwolle
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
The Jack
Eindhoven
14:00
Sporthal Rusheuvel
Oss
20:00
dB's
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
23:00
013
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Simplon
Groningen
013
Tilburg
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
16:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
De Zwerver
Oostende
18:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
V11
Rotterdam
15:30
Iduna
Drachten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
14:00
Paradijskerk
Rotterdam
15:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Grenswerk
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
19:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
De Spot
Middelburg
zaterdag 16 maart 2019
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
20:30
Miles Hunt (The Wonder Stuff)
Q-Factory, Amsterdam
21:00
MILLENNIALS
C.C. Cayen, Enkhuizen
Monomyth
Merleyn, Nijmegen
21:00
Nacht van de Nederpop met VOF de Kunst
Corneel, Lelystad
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
21:00
Neil Diamond Memories
Cacaofabriek, Helmond
21:30
Nico Dijkshoorn and The Hank Five
Vorstin, Hilversum
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Oomph!
Iduna, Drachten
20:15
Orkest van de Achttiende Eeuw
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
20:15
Paul de Munnik
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Pieter Jansen / Working Titles
Patronaat, Haarlem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
20:00
PUUR: Niels Geusebroek e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Ramon Valle Trio & Rick Margitza
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Robby Valentine's tribute to Queen
Manifesto, Hoorn
Romy Monteiro
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
C.C. Myllesweerd, Mill
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ruben Hein
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Savannah - Back to the Country - Part 8
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
SCREW HOUSTON + DEAD GIVEAWAY + NEW BEST FRIEND
Willemeen, Arnhem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:00
Southern Bluesnight - 23e editie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
St. Patrick's Day
Bibelot, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:30
Steve Hillage Band / System 7
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Tachyon & Exices
P3, Purmerend
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:00
Temple Fang
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Thanatos + Soulburn + Graceless
Baroeg, Rotterdam
19:00
The Analogues
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
The Cinematic Orchestra
Paradiso, Amsterdam
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Dirty Daddies
Brothers, Bunnik
20:00
The Grand East
De Amer, Amen
19:30
The Hazzah
Paard, Den Haag
20:30
The Hillbilly Moonshiners
Metropool, Hengelo
20:15
The Kik Hertaalt!
Hoftheater, Raalte
20:00
The Quill
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
The Simon & Garfunkel Story
Musis, Arnhem
21:30
The Whiskey Men @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:00
The Wild Romance
Poppodium Volt, Sittard
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tommy Emmanuel
013, Tilburg
Uit De Riolen van Eindhoven 2019
Effenaar, Eindhoven
23:00
University of Dance Invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Vive La Fête
Duycker, Hoofddorp
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
White Spandex
The Jack, Eindhoven
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal Rusheuvel, Oss
20:00
X Raiders + Rhinorino + Wildebeast
dB's, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
20:00
ZAZ
Rockhal, Esch zur Alzette
23:00
Zer00's Heroes: K-otic Live
013, Tilburg
zondag 17 maart 2019
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
3J'S
Simplon, Groningen
Alestorm
013, Tilburg
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Kantine Walhalla, Rotterdam
19:15
An Evening with Branford Marsalis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Theater Aan De Slag, Culemborg
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Ogterop, Meppel
16:00
Combattimento - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
15:00
Daisy Correia
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Derek & the Dirt
De Zwerver, Oostende
18:00
Dub Explorations
Melkweg, Amsterdam
16:00
Ellen ten Damme
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
FEWS
V11, Rotterdam
15:30
Frank Carillo
Iduna, Drachten
20:30
Franz von Chossy Trio
Bimhuis, Amsterdam
14:00
Geert Bierling
Paradijskerk, Rotterdam
15:30
Hans Vos
Patronaat, Haarlem
20:15
Heino
Grenswerk, Venlo
20:00
Heino
De Maaspoort, Venlo
19:00
Hejira
Paradiso, Amsterdam
14:30
Hippe Gasten
De Spot, Middelburg