Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:30
Agora Theater Druten
Druten
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
14:00
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Imperiumtheater
Leiden
15:00
Luxor Live
Arnhem
14:30
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Molen De Ster
Utrecht
00:00
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater PePijn
Den Haag
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zappa
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Warande
Turnhout
Doornroosje
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
zaterdag 12 januari 2019
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Theater De Tuin, Leusden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Barrelhouse
Theater Hofpoort, Coevorden
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Paul de Munnik
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Gosto
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw gaat vreemd
Tolhuistuin, Amsterdam
Yungblud
Vera, Groningen
23:00
Pushin Wood
Vera, Groningen
23:00
DJ Nomad & Residents
Vera, Groningen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
The Fortunate Sons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 13 januari 2019
14:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Agora Theater Druten, Druten
16:00
Moon Moon Moon
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:30
Jorge Rossy Vibes Quintet ft. Al Foster + Mark Turner
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Judith Hill
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
16:00
White Elephant
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Club 3voor12 Nieuwjaarsduik met Subterranean Street Society, Kinsmit &
dB's, Utrecht
20:15
Het Nieuwe Lied - Nieuwjaarsconcert
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Muziek Jong voor Oud - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
16:00
Joep's Kapel - Loslaotconcert | Albumpresentatie
De Maaspoort, Venlo
20:15
Neujahr in Wien | Nieuwjaarsspecial - Wien bleibt Wien
De Maaspoort, Venlo
15:00
Margriet Sjoerdsma & Egbert Derix - Favourite Songs
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
The Como Mamas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
15:00
Bertolf - Soelaas
Gashouder, Dedemsvaart
16:15
The Yearlings
Gigant, Apeldoorn
15:00
Erwin Java / Kat Riggins
Iduna, Drachten
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
15:00
Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
14:30
Laurence Servaes / Marco Bakker - Nieuwjaarsconcert
Markant Uden, Uden
20:00
Buray Kehanet
Meervaart, Amsterdam
15:00
Dr. Jordan Institute
Molen De Ster, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
Yungblud
Paard, Den Haag
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kubilay Kaya
Patronaat, Haarlem
20:30
2000 Motels
Patronaat, Haarlem
15:45
Victorie Sunday Sessions: Thank God it's Donna ft. Carolina Dijkhuizen
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Stargaze speelt Björk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Theater de Spiegel, Zwolle
11:00
Pynarello - De Negende Symphonie uit de Nieuwe Wereld van Dvorak
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
15:00
Dorona Alberti
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cory Henry / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Handsome Poets en Orange Skyline
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 14 januari 2019
20:30
Jason Marsalis / JazzArt Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Jodymoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
You Me At Six
Zappa, Antwerpen
Snow Patrol
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 15 januari 2019
20:15
Yuri Honing - Goldbrun
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jasper Steverlinck
De Warande, Turnhout
Blanco White
Doornroosje, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
19:00
Pascal Obispo
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Markant Uden, Uden
19:30
Ella Mai
Melkweg, Amsterdam
Andy Burrows
Melkweg, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Four Fists (US)
Sugar Factory, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp