Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Pul
Uden
20:30
Willemeen
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
013
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
Altstadt
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
De Flux
Zaandam
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:30
So What!
Gouda
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
PopEi
Eindhoven
22:15
Merleyn
Nijmegen
22:30
013
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Spetters
Zoetermeer
23:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kreun
Kortrijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Kolk
Assen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
De Reggehof
Goor
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Sneek
Sneek
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
dB's
Utrecht
Spant!
Bussum
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Jan van Besouw
Goirle
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Toomler Theater
Amsterdam
12:30
Patronaat
Haarlem
14:00
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
17:00
Mansion24
Apeldoorn
18:30
Trinitatiskapel
Dordrecht
Dynamo
Eindhoven
19:00
Musykfabryk
Heerenveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Meester
Almere
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
vrijdag 23 februari 2018
20:30
BEAUX / Kita Menari
Simplon, Groningen
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
20:30
Louis The Child
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Jure Pukl Doubtless Feat Melissa Aldana, Joe Sanders, Gregory Hutchins
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Matangi Kwartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
White Elephant
De Pul, Uden
20:30
Knight Area
Willemeen, Arnhem
20:30
Prince Tribute Band
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Hans Vandenburg / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Friday Night Live! met Simone Pormes
De Regentenkamer, Den Haag
20:45
Barbagallo
Neushoorn, Leeuwarden
Kensington
013, Tilburg
21:00
Avi On Fire / The Howlin'
Bibelot, Dordrecht
The Dawn Brothers
Altstadt, Eindhoven
21:00
Neuroot
Luxor Live, Arnhem
21:00
Faith: A Tribute to George Michael
Bibelot, Dordrecht
21:00
Rise of the Wood / Second December
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
De Likt
Rotown, Rotterdam
21:00
RHEA
De Bosuil, Weert
21:30
King of the World
De Flux, Zaandam
21:30
Bruut! / Steffen Morrison / Wicked Jazz Sounds
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:30
Cookhouse / Will Whisson
So What!, Gouda
22:00
Pleinvrees Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
22:00
10 o’clock heroes
PopEi, Eindhoven
22:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Merleyn, Nijmegen
22:30
Dr. Lektroluv presents Elektric World
013, Tilburg
23:00
Adana Twins / Agoria / Miss Melera
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Fleeky Friday met Famke Louise
Spetters, Zoetermeer
23:30
The Black Madonna
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 24 februari 2018
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anvil
De Kreun, Kortrijk
JW Roy
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
Stefano Keizers - Erg heel
De Harmonie, Leeuwarden
Pink Floyd Project
Theater de Koornbeurs, Franeker
Danny Vera
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Midnight Ghost Train
dB's, Utrecht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Spant!, Bussum
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
Vreemde Kostgangers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
12:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
14:00
Stephanie Struijk
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
17:00
Stephanie Struijk
Mansion24, Apeldoorn
18:30
Charles Henri Maulini / David Ahlen / Fieldhead
Trinitatiskapel, Dordrecht
Despised Icon
Dynamo, Eindhoven
19:00
From The Heart / Krupskaya / Massive Assault / My Minds Mine / Swim or
Musykfabryk, Heerenveen
19:30
Frank McComb
Melkweg, Amsterdam
19:30
Barbagallo
Melkweg, Amsterdam
19:45
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
Kensington
Paard, Den Haag
20:00
'Star'. The Lating Side of Earth, Wind & Fire
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bettie Serveert
Effenaar, Eindhoven
20:00
Maaike Ouboter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
philharmonie zuidnederland: Dmitri Liss eert Sibelius, Stian Westerhui
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Huub van der Lubbe, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Maan
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rhapsody
Trix, Antwerpen
20:00
Catfish
Bibelot, Dordrecht
Clean Pete
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Broederliefde
Het Depot, Leuven
20:00
Hommage aan George Harrison
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Non-Alignment Pact / Palais Ideal
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Joon Moon
Botanique, Brussel
20:00
Keen'V
Le Forum, Liège
20:00
Saskia Laroo Band
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Uncloud Festival
EKKO, Utrecht
20:00
A Song Journey
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Get Lit - met o.a. Dani, Rollàn en Sepa
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Meesterlijk Metaal XXVII
De Meester, Almere
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
Zsa Zsa Su!
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
J R&B / Sequens
De Bres, Leeuwarden
20:00
Esther de Jong
De Woeste Wieven , Diepenheim