Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
The Saint
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
20:00
013
Tilburg
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Muziekgieterij
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
So What!
Gouda
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Trix
Antwerpen
De Beuk
Barendrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
The Saint
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
EKKO
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Metropool
Hengelo
21:30
Vera
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Duycker
Hoofddorp
De Spot
Middelburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stathe
Utrecht
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
So What!
Gouda
Burgerweeshuis
Deventer
14:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Baroeg
Rotterdam
18:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Botanique
Brussel
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
Atak
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:30
Xinix
Nieuwendijk
De Bosuil
Weert
15:00
Tapperij het Weeshuis
Schiedam
18:45
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
013
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
ACU
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Hedon
Zwolle
19:30
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
V11
Rotterdam
18:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
EKKO
Utrecht
vrijdag 15 september 2017
20:00
Saber Tiger
The Saint, Eindhoven
Sass Jordan
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ayreon
013, Tilburg
20:00
Memphis Maniacs
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
The Black Angels
Muziekgieterij, Maastricht
Kvelertak
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Edwin Evers Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Rats On Rafts/De Kift
Vorstin, Hilversum
21:00
Groove Department
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Blink-0182 / Drunken Dolly
So What!, Gouda
zaterdag 16 september 2017
19:30
#10JAAR3VOOR12EHV
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ayreon
013, Tilburg
20:00
Kernkracht IV: Exist Immortal (UK) + Surprise Act + Raven Called Sin
Little Devil, Tilburg
20:00
Alvvays
Trix, Antwerpen
I Against I / Ink Bomb
De Beuk, Barendrecht
20:00
Maiden Day met o.a. Up The Irons en Blaze Bayley
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Edwin Evers Band
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
zondag 17 september 2017
16:15
A Liquid Landscape
Gigant, Apeldoorn
17:00
Casa de la Muerte
The Saint, Eindhoven
20:00
Ayreon
013, Tilburg
Alvvays
EKKO, Utrecht
maandag 18 september 2017
Alvvays
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
W.I.T.C.H. (feat. Jacco Gardner)
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 19 september 2017
The Black Angels
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 20 september 2017
The Maine
Melkweg, Amsterdam
Anneke van Giersbergen
Little Devil, Tilburg
Sløtface / The Black Angels
Paradiso, Amsterdam
Black Honey
Paard, Den Haag
20:30
Amsterdamse Popprijs: Voorronde V
Cinetol, Amsterdam
donderdag 21 september 2017
The Amazons
Melkweg, Amsterdam
Sass Jordan
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Clap Your Hands Say Yeah! / Portugal. The Man
Paradiso, Amsterdam
20:00
Shriekback
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Doors Alive
Duycker, Hoofddorp
20:00
Radio Mortale Live
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Morglbl
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Black Honey
Metropool, Hengelo
21:30
Rats On Rafts/De Kift
Vera, Groningen
vrijdag 22 september 2017
19:30
Maximo Park
Melkweg, Amsterdam
19:30
Seether
Melkweg, Amsterdam
20:00
Night of the Koms
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Be Charm'D / Bikkel / MC Don de Baron / MM / Nikky Adriana / Noëall /
Doornroosje, Nijmegen
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Morglbl
Duycker, Hoofddorp
Sass Jordan
De Spot, Middelburg
20:00
Everything Everything / Jen Cloher / Loney Dear
Paradiso, Amsterdam
20:00
All We Are
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jibber Jabber & The Jams
Stathe, Utrecht
The Amazons
Vera, Groningen
20:30
American Head Charge
Vorstin, Hilversum
20:30
De Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
The Doors Alive
Burgerweeshuis, Deventer
zaterdag 23 september 2017
14:00
Indiestad x Concerto
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Rotterdam Rocks: Lords of Black / Picture / Rebelstar / Voodoo Circle
Baroeg, Rotterdam
18:30
OVERHAUL RELEASE PARTY
PopEi, Eindhoven
19:30
The Flatliners
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Third Eye Blind
Het Depot, Leuven
20:00
Seether
De Oosterpoort, Groningen
Maxïmo Park
Botanique, Brussel
20:00
Nordic Delight: Nelson Can / Sigurvin Sigurdsson / Sir Was
EKKO, Utrecht
20:00
The Doors Alive
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Golden Caves / Sky Architect
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Shriekback
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Bruceband
Fluor, Amersfoort
Vandenberg's Moonkings
Atak, Enschede
20:30
Sass Jordan
Metropool, Hengelo
21:00
Rats On Rafts/De Kift
Bibelot, Dordrecht
22:30
Up The Irons
Xinix, Nieuwendijk
zondag 24 september 2017
Layla Zoe / Sass Jordan
De Bosuil, Weert
15:00
Joe Undercover / Nod Stewart & The Faces
Tapperij het Weeshuis, Schiedam
18:45
Onslaught - Thrash ‘Till Death Tour
Hedon, Zwolle
Greta van Fleet
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Doors Alive
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Seether
013, Tilburg
20:00
Third Eye Blind
Tolhuistuin, Amsterdam
Procol Harum
Metropool, Hengelo
The Districts
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 26 september 2017
Satyricon
013, Tilburg
woensdag 27 september 2017
19:30
Winterfylleth
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Crüxshadows
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Brendan James
Paradiso, Amsterdam
21:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
ACU, Utrecht
donderdag 28 september 2017
Ensiferum + Special Guests
Luxor Live, Arnhem
20:00
Simo
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bartek
Cul de Sac, Tilburg
20:00
A Liquid Landscape / Iamthemorning
Muziekgieterij, Maastricht
vrijdag 29 september 2017
19:00
Max Meser / Sven Hammond / Lucas Hamming / Gerson Main / Tim Knol
Melkweg, Amsterdam
19:00
Cirque Rock 'n' Roll
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Boxer Rebellion
Hedon, Zwolle
19:30
The Toy Dolls
Patronaat, Haarlem
Papa Roach
013, Tilburg
Hallo Venray
Bibelot, Dordrecht
20:30
De Kift / Rats on Rafts
Gigant, Apeldoorn
21:00
Bartek
V11, Rotterdam
zaterdag 30 september 2017
18:00
Herrie
Duycker, Hoofddorp
19:30
A Full Moon Party: Moon Moon Moon / Moon Tapes / Newmoon
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bartek
C.C. Cayen, Enkhuizen
Doomstad #3: Esben and The Witch / MNHM / Ortega
EKKO, Utrecht