PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 jan
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Lochem
Lochem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. `t Schaliken
Herentals
Het Klooster
Woerden
De Harmonie
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Musketon
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Verwachting
Ritthem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Werftheater
Utrecht
17:00
Lola
Groningen
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
20:00
De Bosuil
Weert
De Heeren van Dongen
Dongen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
DOK 6
Panningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
BIRD
Rotterdam
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Mezz
Breda
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Volta
Amsterdam
22:00
PopEi
Eindhoven
23:00
BIRD
Rotterdam
23:45
Sugarfactory
Amsterdam
za 20 jan
Ziggo Dome
Amsterdam
6
1
Rotown
Rotterdam
2
Doornroosje
Nijmegen
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
1
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hasselbak
Eemnes
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Papenstraattheater
Zwolle
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
Café de Noot
Hoogland
De Weijer
Boxmeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Winsinghhof
Roden
Veluvine
Nunspeet
Theater Heerlen
Heerlen

vrijdag 19 januari 2018

De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Kampanje, Den Helder
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Kameleon S.C.C. De Ruchte, Someren
Fresku - Welkom bij de Fresku show Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om alles Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fuad Hassen - Held Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. `t Schaliken, Herentals
Johan Goossens - Vlam Het Klooster, Woerden
René van Meurs - Ik beloof niks De Harmonie, Leeuwarden
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf Theater De Musketon, Utrecht
Jeroen Zijlstra - Waterman Theater Bouwkunde, Deventer
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Verwachting, Ritthem
Eva Crutzen - Opslaan Als Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Werftheater, Utrecht
17:00
Buma Rocks! at Eurosonic Noorderslag 2018 Lola, Groningen
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - derde voorronde Patronaat, Haarlem
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Creedence Clearwater Revival Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Wishbone Ash Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Stef Bos - Kern Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Soundos - Niets te verliezen De Heeren van Dongen, Dongen
20:00
Matt Bianco Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 3 Café Knarie, Groningen
20:00
Jandino Asporaat DOK 6, Panningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
O'Dreams Cultura, Ede
20:15
Storioni Festival Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Arnold Veeman / Lilian Vieira / Thijs Borsten Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar De Muze, Noordwijk
20:15
Trio Martinu Kapel Bovendonk, Hoeven
20:15
Frans Bauer Theater Sneek, Sneek
20:15
Living Room Heroes De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Steven Brunswijk Figi Theater, Zeist
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ntjam Rosie Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
De Waanzin Bruincafé Jaxx, Roosendaal
20:30
Matt Bianco Orangerie, 's-Hertogenbosch
21:00
Ben van Gelder TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Abysmal Darkening + Noctambulist Little Devil, Tilburg
22:00
Volta e Meia Volta, Amsterdam
22:00
10 o’clock heroes PopEi, Eindhoven

zaterdag 20 januari 2018

Ton Kas - Kakmaker Theater de Kampanje, Den Helder
Arno van der Heyden - Heksenjacht Theater de Hasselbak, Eemnes
Piepschuim Vestzak Theater Son en Breugel, Son
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - De Bovengrens Papenstraattheater, Zwolle
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden C.C. Bacchus, Aalsmeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
Leif de Leeuw Band Café de Noot, Hoogland
Leon van der Zanden - Kameleon De Weijer, Boxmeer
Richard Groenendijk - Om alles Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Erg heel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Johan Goossens - Vlam Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater De Winsinghhof, Roden
Kirsten van Teijn - Zalf Veluvine, Nunspeet
Jeroen Zijlstra - Waterman Theater Heerlen, Heerlen
Pagina 2