PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast zijn
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 24 nov
De Oosterpoort
Groningen
Gigant
Apeldoorn
Perron-3
Rosmalen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Rockhal
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
DeLaMar
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Vorst Nationaal
Brussel
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Café Loburg
Wageningen
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Perron-3
Rosmalen
Handelsbeurs
Gent
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
wo 25 nov
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Biekorf
Lebbeke
Frascati Theater
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Botanique
Brussel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
't Getouw
Mol
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Melkweg
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
De Roma
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Melkweg
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Orpheus
Apeldoorn
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DeLaMar
Amsterdam
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
013
Tilburg
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Aan de Slinger
Houten
TivoliVredenburg
Utrecht
1
De Maaspoort
Venlo
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Theater De Leest
Waalwijk

dinsdag 24 november 2020

Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen
Belphegor / Incantation Gigant, Apeldoorn
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
19:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Matteo Myderwyk LantarenVenster, Rotterdam
Early B / Van Pletzen / Wowi Melkweg, Amsterdam
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Nightwish
Nightwish Ziggo Dome, Amsterdam
Roman Frayssinet Koninklijk Circus, Brussel
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen AFAS Live, Amsterdam
Mina Caputo Metropool Enschede, Enschede
Therapy? Rockhal,
Kid Francescoli Ancienne Belgique (AB), Brussel
Easy Life Botanique, Brussel
Katie Gately Botanique, Brussel
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
Ben Poole Spirit of 66, Verviers
Alain Souchon Vorst Nationaal, Brussel
Magnapop EKKO, Utrecht
20:30
The Driver Era Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Ten Times A Million Café Loburg, Wageningen
20:30
Alex Ploeg - EGO De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Remy Evers - Gewoon Remy Perron-3, Rosmalen
Dirk Handelsbeurs, Gent
21:15
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby De Oosterpoort, Groningen
21:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut Theater de Griffioen, Amstelveen
Nasty Cherry Paradiso, Amsterdam

woensdag 25 november 2020

Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Opera Alaska TivoliVredenburg, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième C.C. Biekorf, Lebbeke
DIEHELEDING - 1001 Frascati Theater, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Theaterhotel Almelo, Almelo
Jeroen van der Boom - Live in het Theater Theater de Stoep, Spijkenisse
S10 Botanique, Brussel
155 (éénvijfvijf) - Stuk Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kiki Schippers - Meer De Muze, Noordwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij De Maaspoort, Venlo
Vlamousse - Saampies Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Gabriels - #Eindejaars2 't Getouw, Mol
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
(A)Broad Horizon De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon Poppodium Volt, Sittard
Kid Francescoli Melkweg, Amsterdam
Jandino - Opgefokt Flint, Amersfoort
Elstak & Elstak - Overlieven Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Philippe Elan - Ma France en chansons De Roode Bioscoop, Amsterdam
Dennis van Aarssen - That's life Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Aan de Slinger, Houten
Magnapop De Roma, Antwerpen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk De Kleine Komedie, Amsterdam
Stef Bos - Bloemlezing Theater de Blauwe Kei, Veghel
Rose Marin Melkweg, Amsterdam
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana De Maaspoort, Venlo
19:30
Anuar - Eerlijk Theater PePijn, Den Haag
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort Studio de Bakkerij, Rotterdam
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen De Oosterpoort, Groningen
19:30
Jim van der Zee - Starting the Engine Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
The Indien + Pyke Paradiso, Amsterdam
Status Quo AFAS Live, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mystery Spirit of 66, Verviers
Dolly Dots Orpheus, Apeldoorn
Marc Almond Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mina Caputo Q-Factory, Amsterdam
Therapy? Ancienne Belgique (AB), Brussel
Thaiboy Digital Botanique, Brussel
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Hengelo, Hengelo
Plien en Bianca - En nu dan? DeLaMar, Amsterdam
Luke Slater Paard, Den Haag
Spinvis Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mayleaf - Locked & Live Het Podium, Hoogeveen
20:00
Money And The Man - Locked & Live Het Podium, Hoogeveen
Foto Ane Brun
Ane Brun Doornroosje, Nijmegen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Eva Crutzen - Opslaan als Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marble Sounds TivoliVredenburg, Utrecht
Piepschuim - Grote Woorden Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Chassé Theater, Breda
20:30
Grof geschud - lijmen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
André Manuel - Sneu Markant Uden, Uden
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel 013, Tilburg
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort Studio de Bakkerij, Rotterdam
Elstak & Elstak - Overlieven Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons De Roode Bioscoop, Amsterdam
Jandino - Opgefokt Flint, Amersfoort
Stef Bos - Bloemlezing Theater de Blauwe Kei, Veghel
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Aan de Slinger, Houten
Foto Boris Acket / Colin Benders
Boris Acket / Colin Benders TivoliVredenburg, Utrecht
1
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana De Maaspoort, Venlo
21:30
Anuar - Eerlijk Theater PePijn, Den Haag
Dennis van Aarssen - That's life Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen De Oosterpoort, Groningen
21:30
Jim van der Zee - Starting the Engine Theater De Leest, Waalwijk
Pagina 2