Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Depot
Leuven
Het Bolwerk
Sneek
Groene Engel
Oss
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Festivalterrein Meijelsedijk
Ospel
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Doornroosje
Nijmegen
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
De Kunstgreep
Oostzaan
dB's
Utrecht
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bitterzoet
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Baroeg
Rotterdam
Anna Amstelveen
Amstelveen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
Zik Zak
Ittre
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vorst Nationaal
Brussel
Vooruit
Gent
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Theater De Veste
Delft
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Spirit of 66
Verviers
Simplon
Groningen
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Paterskerk
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
OCCII
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Metropool Enschede
Enschede
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Livestream
Online
Livestream
Online
La Madeleine
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijk Circus
Brussel
Festivalterrein Meijelsedijk
Ospel
Effenaar
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Roma
Antwerpen
De Reggehof
Goor
De Posthoorn
Hamont
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Helling
Utrecht
De Doelen
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Cacaofabriek
Helmond
Burgemeester Damenpark
Geleen
Botanique
Brussel
vrijdag 07 mei 2021
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Kennemer Theater, Beverwijk
Spinvis
Het Depot, Leuven
Oranssi Pazuzu
Het Bolwerk, Sneek
Sven Hammond
Groene Engel, Oss
L.A. Vation
Grenswerk, Venlo
René van Meurs - Hunkert
Goudse Schouwburg, Gouda
Moulin Blues
Festivalterrein Meijelsedijk, Ospel
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Joy Division Undercover
Effenaar, Eindhoven
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
Steel Pulse
De Roma, Antwerpen
Della Mae
De Oosterpoort, Groningen
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Sacri Monti / Temple Fang
dB's, Utrecht
Stef Bos - Tijd
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Wim Mertens Ensemble
Concertgebouw, Brugge
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Chassé Theater, Breda
Toontje Lager
Cacaofabriek, Helmond
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Racoon
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
IQ
Boerderij, Zoetermeer
Jandino - Opgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Janus Rasmussen
Bitterzoet, Amsterdam
Gerson Main
BIRD, Rotterdam
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Damned Few
Bibelot, Dordrecht
Enforcer + Skull Fist + Ambush
Baroeg, Rotterdam
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Hollow Coves
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ares
013, Tilburg
zaterdag 08 mei 2021
RNTN – Ed Hunters plays Iron Maiden + Planet Lizzy plays Thin Lizzy
Zik Zak, Ittre
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Vooruit, Gent
Sacri Monti / Temple Fang
Vera, Groningen
Glitch
Vera, Groningen
APRIL
Tolhuistuin, Amsterdam
John Butler
TivoliVredenburg, Utrecht
Paul de Munnik
TivoliVredenburg, Utrecht
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
Music On Festival
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Hunkert
Theater Kerkrade, Kerkrade
Man, man, man, de Podcast
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater De Veste, Delft
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater De Verwachting, Ritthem
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino - Opgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Pand, Gorinchem
Sttellla
Spirit of 66, Verviers
Blackwave.
Simplon, Groningen
Spasmodique show 1
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
Spasmodique show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Eden: Seated in Space
Podium Victorie, Alkmaar
Anneke van Giersbergen
Paterskerk, Eindhoven
Candy Dulfer
Paradiso, Amsterdam
Candy Dulfer
Paradiso, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Beving
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Vulva
OCCII, Amsterdam
Sven Hammond
Neushoorn, Leeuwarden
The Hillbilly Moonshiners
Neushoorn, Leeuwarden
Dutch Craft Beer Festival
Metropool Enschede, Enschede
Hannah Mae
Metropool, Hengelo
The Gardener & The Tree
Melkweg, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou lekker dan
Meervaart, Amsterdam
Snelle
Lotto Arena, Antwerpen
Rewire Festival
Livestream, Online
Moulin Blues at Home
Livestream, Online
Andres Calamaro
La Madeleine, Brussel
Mama's Jasje
Kursaal Oostende, Oostende
Angelina
Koninklijk Circus, Brussel
Moulin Blues
Festivalterrein Meijelsedijk, Ospel
Rats on Rafts
Effenaar, Eindhoven
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march)
Dynamo, Eindhoven
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
Sonic Whip 2021
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cosmic Force / Stranger
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cosmic Force / Henntt / Stranger
Doornroosje, Nijmegen
John Butler
De Roma, Antwerpen
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Reggehof, Goor
Milow
De Posthoorn, Hamont
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Oranssi Pazuzu
De Helling, Utrecht
Spinvis
De Doelen, Rotterdam
Clouseau
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Fred Goverde
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Flairck
Cacaofabriek, Helmond
Mama's Pride
Burgemeester Damenpark, Geleen
Andy Shauf
Botanique, Brussel