Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Openluchttheater Nispen
Nispen
Paal 17
De Koog
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
21:00
Maassilo
Rotterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:30
Markant Uden
Uden
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
14:30
Boerderij Kamps
Rolde
21:00
Het Bolwerk
Sneek
013
Tilburg
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Auberge du Bonheur
Tilburg
10:30
Singer Theater
Laren
Ahoy
Rotterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Concertgebouw
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
18:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Singer Theater
Laren
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
CHV Noordkade
Veghel
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Maassilo
Rotterdam
19:30
Fun Valley Maastricht
Eijsden
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
So What!
Gouda
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
17:00
Fruittuin van West
Amsterdam
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
13:00
Paal 17
De Koog
22:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
20:00
De Hallen Studio's
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
zondag 02 augustus 2020
20:00
Walk The Line: Ramblin’ Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tino Martin
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Spinvis
De Brakke Grond, Amsterdam
Shoffy
Melkweg, Amsterdam
16:00
Samora
Mezz, Breda
20:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
10:30
Pianoduo Scholtes & Janssens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Pianoduo Scholtes & Janssens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Nol Havens
Openluchttheater Nispen, Nispen
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
13:00
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
21:00
Najib Amhali - dinner & comedy
Maassilo, Rotterdam
Maan
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:30
Leonie Meijer
Markant Uden, Uden
21:00
Lavinia Meijer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Lavinia Meijer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:30
Jolly Mangos
Boerderij Kamps, Rolde
14:30
Jolly Mangos
Boerderij Kamps, Rolde
21:00
Jack Bottleneck
Het Bolwerk, Sneek
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
15:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Fen Temple
CHV Noordkade, Veghel
Belle Perez - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
10:30
Animato
Singer Theater, Laren
Angular Migration
Ahoy, Rotterdam
André Rieu
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
An-Sofie Noppe / Flying Horseman / Lyenn
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
maandag 03 augustus 2020
Jeremy Loops
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
3J'S
De Brielsche Aap, Brielle
dinsdag 04 augustus 2020
From Russia With Love: Kliphuis En Kramer In Jazzy Classics
Concertgebouw, Amsterdam
Augustijn
Kursaal Oostende, Oostende
Agnes Obel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Against Cancer in Concert!
Openluchttheater Cabrio, Soest
woensdag 05 augustus 2020
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
The Beatles Sessions
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
Herbie Hancock
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Full Crate
Melkweg, Amsterdam
21:30
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
19:30
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
donderdag 06 augustus 2020
21:30
Veldhuis En Kemper: Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Stef Kamil Carlens
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
18:00
Someone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
MINKA
Metropool, Hengelo
20:15
Madelijne Kool
Singer Theater, Laren
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
Maan - Larger Than Live
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Call me Joe
LOLA050, Groningen
20:30
Judy Blank
Paard, Den Haag
20:15
Iris Penning
Theater de Schalm, Veldhoven
Iris Hond
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Elixir / Vera Coomans / Willem Vermandere
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
18:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Ann My Dice
Capsloc, Capelle aan den IJssel
22:00
Akwasi - Sankofa Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Akwasi - Sankofa Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Akwasi - Sankofa Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Geest
CHV Noordkade, Veghel
vrijdag 07 augustus 2020
18:00
Van Dik Hout
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Van Dik Hout
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Tino Martin
Maassilo, Rotterdam
19:30
Tino Martin
Fun Valley Maastricht, Eijsden
19:30
Tangarine
Effenaar, Eindhoven
20:00
Stephanie Struijk
So What!, Gouda
21:00
Sisters Of Suffocation
Neushoorn, Leeuwarden
17:30
Rolf Sanchez - Slagharen Summer Music
Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
Mother Mercury
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mooneye / Portland / Salut La Copine
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
21:00
Meindert Talma
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
17:00
Marjolein Keuning - Songs in Silence
Fruittuin van West, Amsterdam
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
13:00
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Hallen Studio's, Amsterdam
20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Hallen Studio's, Amsterdam
Jay1
Melkweg, Amsterdam
Het Zesde Metaal
Grid Antwerpen, Antwerpen
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
19:30
Gaidaa
Melkweg, Amsterdam
18:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Chef'Special
De Brielsche Aap, Brielle
Benjamin Hermans Japanese Jazz Club
Concertgebouw, Amsterdam
Benjamin Hermans Japanese Jazz Club
Concertgebouw, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Sjors van der Panne
Concertgebouw, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Sjors van der Panne
Concertgebouw, Amsterdam
Altın Gün
TivoliVredenburg, Utrecht
21:45
Altın Gün
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Akwasi - Sankofa Tour
Paradiso, Amsterdam