PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 mei
Theater de Spiegel
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Munttheater
Weert
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Basiliek
Veenendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Het Bolwerk
Sneek
M.C. Cactus
Sint-Andries
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Laurenskerk
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Schiervelde
Roeselare
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Groene Engel
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
Kursaal Oostende
Oostende
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Corneel
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Kerkrade
Kerkrade
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Vorstin
Hilversum
Cacaofabriek
Helmond
Muziekcafé Helmond
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Dynamo
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Botanique
Brussel
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Roma
Antwerpen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zo 24 mei
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
De Weverij
Zierikzee
De Flux
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Stevenskerk
Nijmegen
Het Depot
Leuven
De Kubus
Lelystad
Theater Kerkrade
Kerkrade
Cacaofabriek
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem

zaterdag 23 mei 2020

Tineke Schouten - Highlights Theater de Spiegel, Zwolle
The Korgis Boerderij, Zoetermeer
De Kift De Peppel, Zeist
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Figi Theater, Zeist
Kommil Foo - Oogst Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Nienke Plas - Van de hak op de tak Munttheater, Weert
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater De Lampegiet, Veenendaal
Queen The Music De Basiliek, Veenendaal
Foto YES
YES TivoliVredenburg, Utrecht
Grindpad release show + Rezet (D) + 1000 bombs dB's, Utrecht
Foto Nicole Atkins
Nicole Atkins TivoliVredenburg, Utrecht
Anouar Brahem Quartet TivoliVredenburg, Utrecht
Doomstad #7: Burial Hex / Mai Mai Mai / Laster EKKO, Utrecht
Mega Schlager Feest! Markant Uden, Uden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Markant Uden, Uden
Foto Paul Weller
Paul Weller 013, Tilburg
Nathalie Baartman - Breek De Meenthe, Steenwijk
Paul de Munnik @ Noorderkerkzaal Het Bolwerk, Sneek
Marble Sounds + Yurt M.C. Cactus, Sint-Andries
The Silent Comedy Theater aan de Schie, Schiedam
Fred van Leer - Leer van Fred Live Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque Laurenskerk, Rotterdam
Foto Beste Zangers Live
Beste Zangers Live Ahoy, Rotterdam
Submit Fest 2020 - met o.a. Borders + 2 Years Baroeg, Rotterdam
Frans Bauer - Live in Concert Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Clouseau
Clouseau De Schiervelde, Roeselare
The Pink Floyd Sound - The Wall TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nashville Pussy Groene Engel, Oss
Percossa - Unplugged De Kunstgreep, Oostzaan
Salvatore Adamo Kursaal Oostende, Oostende
Waylon Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
SHMLSS Merleyn, Nijmegen
The Kik Doornroosje, Nijmegen
Billy & Bloomfish Sint-Jacobskapel, Nijmegen
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard Corneel, Lelystad
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 De Harmonie, Leeuwarden
De Grote Meindert Talma Voetbalshow Neushoorn, Leeuwarden
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1! Theater Kerkrade, Kerkrade
ABBA GOLD EUROPE Manifesto, Hoorn
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
Sandra van Nieuwland De Vorstin, Hilversum
Dire Strings Cacaofabriek, Helmond
LIVE: Julian Sas Band Muziekcafé Helmond, Helmond
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
philharmonie zuidnederland & Toneelgroep Maastricht - Noa Wildschut sp Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
3JS - De Aard van het beest - Verhalen met een lach en een traan Posthuis Theater, Heerenveen
Het Metropole Orkest & SOHN De Oosterpoort, Groningen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana De Reggehof, Goor
The Hackensaw Boys Metropool Enschede, Enschede
Joy Division Undercover Metropool Enschede, Enschede
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech Dynamo, Eindhoven
Foto HAEVN
HAEVN Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Smoove & Turrell
Smoove & Turrell Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jeangu Macrooy Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk S.C.C. De Muzenval, Eersel
The Bruceband Bibelot, Dordrecht
Blue Crime Bibelot, Dordrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Best of... Ton Kas Spant!, Bussum
Ali Gatie Botanique, Brussel
Maarten van Rossem Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Try Out Posttheater, Arnhem
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Stadstheater Arnhem, Arnhem
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters Orpheus, Apeldoorn
Jef Neve De Roma, Antwerpen
Yves Tumor Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Armin van Buuren
Armin van Buuren Ziggo Dome, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
Foto Armin van Buuren
Armin van Buuren Ziggo Dome, Amsterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Meervaart, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom De Kleine Komedie, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - NU Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Legends We've Lost Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout) Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Blue Man Group Mainstage, 's-Hertogenbosch
Blue Man Group Mainstage, 's-Hertogenbosch
Swingen bij Willem Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zondag 24 mei 2020

The Elvis Concert Theater de Spiegel, Zwolle
The Korgis Hedon, Zwolle
Ellen Foley De Weverij, Zierikzee
masterclasshow De Flux, Zaandam
Bert Van Den Bergh De Maaspoort, Venlo
Sandy Bloom Grenswerk, Venlo
Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Majid Bekkas / Markku Ounaskari / Paul van Kemenade / Stevko Busch TivoliVredenburg, Utrecht
Roseanne Reid Theater Walhalla, Rotterdam
Engelbert Humperdinck Kursaal Oostende, Oostende
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque Stevenskerk, Nijmegen
YES Het Depot, Leuven
Edwin Evers Band De Kubus, Lelystad
Fenna Ograjensek & Geert Roelofs Jazz Combo - The Great American Songb Theater Kerkrade, Kerkrade
Petter Carlsen Cacaofabriek, Helmond
Bløf Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sunday Sessions: Neil Diamond Memories Patronaat, Haarlem
Pagina 1