Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Botanique
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Dynamo
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cacaofabriek
Helmond
Muziekcafé Helmond
Helmond
Vorstin
Hilversum
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Kerkrade
Kerkrade
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Corneel
Lelystad
Doornroosje
Nijmegen
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
Kursaal Oostende
Oostende
De Kunstgreep
Oostzaan
Groene Engel
Oss
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Schiervelde
Roeselare
Laurenskerk
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Bolwerk
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
013
Tilburg
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
De Basiliek
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Munttheater
Weert
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Figi Theater
Zeist
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
zaterdag 23 mei 2020
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
Armin van Buuren - All Ages
Ziggo Dome, Amsterdam
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yves Tumor
Tolhuistuin, Amsterdam
Jef Neve
De Roma, Antwerpen
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Try Out
Posttheater, Arnhem
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Maarten van Rossem
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Marble Sounds + Yurt
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Ali Gatie
Botanique, Brussel
Best of... Ton Kas
Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kampanje, Den Helder
The Bruceband
Bibelot, Dordrecht
Blue Crime
Bibelot, Dordrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech
Dynamo, Eindhoven
Smoove & Turrell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
HAEVN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jeangu Macrooy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Hackensaw Boys
Metropool Enschede, Enschede
Joy Division Undercover
Metropool Enschede, Enschede
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Reggehof, Goor
Metropole Orkest & SOHN
De Oosterpoort, Groningen
3JS - De Aard van het beest - Verhalen met een lach en een traan
Posthuis Theater, Heerenveen
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
philharmonie zuidnederland & Toneelgroep Maastricht - Noa Wildschut sp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dire Strings
Cacaofabriek, Helmond
LIVE: Julian Sas Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
Sandra van Nieuwland
Vorstin, Hilversum
ABBA GOLD EUROPE
Manifesto, Hoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1!
Theater Kerkrade, Kerkrade
De Grote Meindert Talma Voetbalshow
Neushoorn, Leeuwarden
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Harmonie, Leeuwarden
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Corneel, Lelystad
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
Billy & Bloomfish
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
SHMLSS
Merleyn, Nijmegen
Waylon
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
Percossa - Unplugged
De Kunstgreep, Oostzaan
Nashville Pussy
Groene Engel, Oss
The Pink Floyd Sound - The Wall
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Clouseau
De Schiervelde, Roeselare
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Laurenskerk, Rotterdam
Submit Fest 2020 - met o.a. Borders + 2 Years
Baroeg, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Frans Bauer - Live in Concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
The Silent Comedy
Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Munnik @ Noorderkerkzaal
Het Bolwerk, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
De Meenthe, Steenwijk
Paul Weller
013, Tilburg
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Markant Uden, Uden
Mega Schlager Feest!
Markant Uden, Uden
Anouar Brahem Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
YES
TivoliVredenburg, Utrecht
Doomstad #7: Burial Hex / Mai Mai Mai / Laster
EKKO, Utrecht
Nicole Atkins
TivoliVredenburg, Utrecht
Grindpad release show + Rezet (D) + 1000 bombs
dB's, Utrecht
Queen The Music
De Basiliek, Veenendaal
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Munttheater, Weert
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Figi Theater, Zeist
De Kift
De Peppel, Zeist
The Korgis
Boerderij, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 24 mei 2020
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
The Hackensaw Boys
Podium Victorie, Alkmaar
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland
De Kleine Komedie, Amsterdam
11:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paradiso, Amsterdam
Dylan LeBlanc
Paradiso, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paenda
Melkweg, Amsterdam
Hayseed Dixie
Q-Factory, Amsterdam
The Circle Orchestra
Paradiso, Amsterdam
Guido Heeneman
Tolhuistuin, Amsterdam
Floor Jansen
AFAS Live, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
The Hunna
Bitterzoet, Amsterdam
TJ Miller
Boom Chicago, Amsterdam