PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 mei
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
Cacaofabriek
Helmond
Corneel
Lelystad
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
dB's
Utrecht
De Basiliek
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Peppel
Zeist
De Reggehof
Goor
De Roma
Antwerpen
De Schiervelde
Roeselare
De Vorstin
Hilversum
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Groene Engel
Oss
Het Bolwerk
Sneek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Laurenskerk
Rotterdam
M.C. Cactus
Sint-Andries
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Manifesto
Hoorn
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Munttheater
Weert
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Spant!
Bussum
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
zo 24 mei
AFAS Live
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Botanique
Brussel
Cacaofabriek
Helmond
De Flux
Zaandam
De Hoeve
Groesbeek
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kubus
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
De Weverij
Zierikzee
Grenswerk
Venlo
Hedon
Zwolle
Het Depot
Leuven

zaterdag 23 mei 2020

Foto Paul Weller
Paul Weller 013, Tilburg
Foto Beste Zangers Live
Beste Zangers Live Ahoy, Rotterdam
Submit Fest 2020 - met o.a. Borders + 2 Years Baroeg, Rotterdam
The Bruceband Bibelot, Dordrecht
Blue Crime Bibelot, Dordrecht
The Korgis Boerderij, Zoetermeer
Ali Gatie Botanique, Brussel
Dire Strings Cacaofabriek, Helmond
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard Corneel, Lelystad
Kommil Foo - Oogst Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Grindpad release show + Rezet (D) + 1000 bombs dB's, Utrecht
Queen The Music De Basiliek, Veenendaal
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Kardol - Welkom De Kleine Komedie, Amsterdam
Percossa - Unplugged De Kunstgreep, Oostzaan
Nathalie Baartman - Breek De Meenthe, Steenwijk
Het Metropole Orkest & SOHN De Oosterpoort, Groningen
De Kift De Peppel, Zeist
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana De Reggehof, Goor
Jef Neve De Roma, Antwerpen
Foto Clouseau
Clouseau De Schiervelde, Roeselare
Sandra van Nieuwland De Vorstin, Hilversum
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
The Kik Doornroosje, Nijmegen
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech Dynamo, Eindhoven
Doomstad #7: Burial Hex / Mai Mai Mai / Laster EKKO, Utrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Figi Theater, Zeist
Nashville Pussy Groene Engel, Oss
Paul de Munnik @ Noorderkerkzaal Het Bolwerk, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - NU Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Salvatore Adamo Kursaal Oostende, Oostende
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque Laurenskerk, Rotterdam
Marble Sounds + Yurt M.C. Cactus, Sint-Andries
Blue Man Group Mainstage, 's-Hertogenbosch
Blue Man Group Mainstage, 's-Hertogenbosch
ABBA GOLD EUROPE Manifesto, Hoorn
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Markant Uden, Uden
Mega Schlager Feest! Markant Uden, Uden
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
SHMLSS Merleyn, Nijmegen
Joy Division Undercover Metropool Enschede, Enschede
The Hackensaw Boys Metropool Enschede, Enschede
Nienke Plas - Van de hak op de tak Munttheater, Weert
LIVE: Julian Sas Band Muziekcafé Helmond, Helmond
Jeangu Macrooy Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto HAEVN
HAEVN Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Smoove & Turrell
Smoove & Turrell Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Waylon Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
De Grote Meindert Talma Voetbalshow Neushoorn, Leeuwarden
Frans Bauer - Live in Concert Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
The Legends We've Lost Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Maarten van Rossem Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters Orpheus, Apeldoorn
Yves Tumor Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
philharmonie zuidnederland & Toneelgroep Maastricht - Noa Wildschut sp Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
3JS - De Aard van het beest - Verhalen met een lach en een traan Posthuis Theater, Heerenveen
Johan Goossens - Try Out Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk S.C.C. De Muzenval, Eersel
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
Billy & Bloomfish Sint-Jacobskapel, Nijmegen
Best of... Ton Kas Spant!, Bussum
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Stadstheater Arnhem, Arnhem
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Silent Comedy Theater aan de Schie, Schiedam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Kampanje, Den Helder
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tineke Schouten - Highlights Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout) Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1! Theater Kerkrade, Kerkrade
The Pink Floyd Sound - The Wall TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Foto Nicole Atkins
Nicole Atkins TivoliVredenburg, Utrecht
Anouar Brahem Quartet TivoliVredenburg, Utrecht
Foto YES
YES TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Swingen bij Willem Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto Armin van Buuren
Armin van Buuren Ziggo Dome, Amsterdam
Foto Armin van Buuren
Armin van Buuren Ziggo Dome, Amsterdam

zondag 24 mei 2020

Floor Jansen AFAS Live, Amsterdam
Kim Gordon Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto The Hunna
The Hunna Bitterzoet, Amsterdam
TJ Miller Boom Chicago, Amsterdam
Donny Benét Botanique, Brussel
Petter Carlsen Cacaofabriek, Helmond
masterclasshow De Flux, Zaandam
Bökkers De Hoeve, Groesbeek
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland De Kleine Komedie, Amsterdam
Edwin Evers Band De Kubus, Lelystad
Bert Van Den Bergh De Maaspoort, Venlo
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12) De Nieuwe Regentes, Den Haag
Foto Paul Weller
Paul Weller De Oosterpoort, Groningen
Ellen Foley De Weverij, Zierikzee
Sandy Bloom Grenswerk, Venlo
The Korgis Hedon, Zwolle
YES Het Depot, Leuven
Pagina 1