Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
BIRD
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
De Casino
Sint-Niklaas
De Doelen
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Zwerver
Oostende
DeLaMar
Amsterdam
Der Aa-theater
Groningen
Diligentia
Den Haag
DNK
Assen
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Kielzog
Hoogezand
Het Musiater
Zevenaar
Het Veur Theater
Leidschendam
Hofman
Utrecht
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
La Madeleine
Brussel
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Perron-3
Rosmalen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Victorie
Alkmaar
Poppodium Volt
Sittard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spirit of 66
Verviers
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
donderdag 26 maart 2020
Davina Michelle
AFAS Live, Amsterdam
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
CocoRosie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Blackwave.
BIRD, Rotterdam
Joshua J
BIRD, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stijn van de Voorde
C.C. De Werf, Aalst
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Ter Dilft, Bornem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Oleta Adams ENCORE
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper
Cultura, Ede
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jim White
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
Roosbeef
De Casino, Sint-Niklaas
Ludovico Einaudi
De Doelen, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
Rootsriders
De Helling, Utrecht
Magda Mendes - Oliveiras
De Kleine Komedie, Amsterdam
Do - Mijn Kleine Huis
De Maaspoort, Venlo
Dutch Eagles
De Maaspoort, Venlo
Thijs Kemperink
De Maaspoort, Venlo
The Bootleg Sixties - Tribute
De Meenthe, Steenwijk
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
Mirek Coutigny / Niklas Paschburg @ Kaap
De Zwerver, Oostende
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Mike And The Moonpies
Der Aa-theater, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
DNK, Assen
Doka Live | Real Derek + Bull
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Handsome Poets
Duycker, Hoofddorp
Barrie Stevens - The Show Must Go On
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Johnny Cash Roadshow
Effenaar, Eindhoven
Lian Ray (afgelast)
EKKO, Utrecht
The Soul Preacher
Flint, Amersfoort
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Therapy?
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Tim Knol - Lost & Found II
Het Evertshuis, Bodegraven
Rayen Panday - Trigger
Het Kielzog, Hoogezand
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Het Musiater, Zevenaar
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Hofman Live: Floatmonki + Fusca
Hofman, Utrecht
Dopelord
Iduna, Drachten
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ervaring
Junushoff Theater, Wageningen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daan Boom - De Eerste
Kennemer Theater, Beverwijk
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
La Madeleine, Brussel
Edwin Evers Band
Luxor Live, Arnhem
Darlyn
Luxor Live, Arnhem
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Martiniplaza, Groningen
Tineke Schouten - Highlights
Meervaart, Amsterdam
Pantha Du Prince
Melkweg, Amsterdam
Scarlxrd
Melkweg, Amsterdam
Aafke Romeijn
Merleyn, Nijmegen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Munttheater, Weert
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sven Ratzke - Where are we now
Orpheus, Apeldoorn
Dakota / Mo Bedick
Paard, Den Haag
Dadju
Paleis 12, Brussel
Wies
Paradiso, Amsterdam
Gallowstreet
Paradiso, Amsterdam
Mamihlapinatapai
Paradiso, Amsterdam
Janneke de Bijl
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Percossa - Unplugged
Podium Hoge Woerd, De Meern
DeWolff
Podium Victorie, Alkmaar
Alazka
Poppodium Volt, Sittard
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Enge Buren - BASTA! - De allerlaatste show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stacie Collins
Spirit of 66, Verviers
Maluma
Sportpaleis, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nina De La Parra - Gods wegen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater Aan de Slinger, Houten
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Grof geschud - Lijmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Spiegel, Zwolle
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater De Tuin, Leusden
Yora Rienstra - UP
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Geert Teis, Stadskanaal