Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Huis van Eemnes
Eemnes
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Pand P
Eindhoven
20:30
S-Plaza
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Capitole
Gent
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
22:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
Manifesto
Hoorn
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
De X
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kubus
Lelystad
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
zaterdag 15 februari 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Evelina Vorontsova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:30
NITS - Nits 2019-2020
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Flint, Amersfoort
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
The Band Camino
Melkweg, Amsterdam
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia
Het Pompstation, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
19:45
Sean McConnell
Tolhuistuin, Amsterdam
Caravan Palace
Melkweg, Amsterdam
20:00
UK Subs
Melkweg, Amsterdam
Halsey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Georgia
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Kendrick Scott Oracle
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Milow
Lotto Arena, Antwerpen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:00
Danny Vera - Lone Stranger
Theater De Schalm, Assen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Billy Joel Experience
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
De Kattendans, Bergeijk
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:00
Gauvain Sers
La Madeleine, Brussel
20:00
Raymond van het Groenewoud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Sioen
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Waylon
Spant!, Bussum
20:30
Jan Rot - O Ja!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
GoldmanMania
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Twin Peaks
Paard, Den Haag
19:30
Ruben Hein & NJJO
Paard, Den Haag
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kampanje, Den Helder
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Stef Bos - Tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Dominic Seldis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:00
Tom Beek Kwartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Roos Blufpand - De Roos
Huis van Eemnes, Eemnes
20:00
Fabulous Fif-teen
Theater Berkelland, Eibergen
16:00
Alexander van Popta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Hot Milk
Dynamo, Eindhoven
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah
The Jack, Eindhoven
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:30
Death Star Discotheque
S-Plaza, Eindhoven
21:00
Borokov Borokov
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
X Raiders
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jim van der Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
20:30
Yori Swart
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kacy and Clayton
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Het Gezelschap
Simplon, Groningen
22:30
Downstage: OUST + GIF
Vera, Groningen
20:15
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
LIVE: Thomas Toussaint Band & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
The Hillbilly Moonshiners - Play The Music Of Mumford And Sons
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
21:30
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
Toontje Lager
Manifesto, Hoorn
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
16:00
Skrrt
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
O'G3NE
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Wieners Play The Everly Brothers
Koepeltheater, Leeuwarden
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Talisk
De X, Leiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
The Dirty Daddies
De Kubus, Lelystad
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Stephen Fearing & The Sentimentals
In the Woods, Leusden
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht