PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 15 feb
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Meervaart
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
Melkweg
Amsterdam
1
00:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
1
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
S-Plaza
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
1
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
22:30
Vera
Groningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
C.C. Stroud
Putten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
De Helling
Utrecht
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
La Madeleine
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
1
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
21:15
P3
Purmerend
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Veste
Delft
De Blinkerd
Schoorl
00:00
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
013
Tilburg
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Pand P
Eindhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
013
Tilburg
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Capitole
Gent
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Hedon
Zwolle
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk

zaterdag 15 februari 2020

20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
16:00
Alexander van Popta Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ali B - Koorts Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Alternatieve Dansavond: Alternative Nation + Black Dog Forge Baroeg, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Biermoet Little Devil, Tilburg
21:00
Borokov Borokov Stroomhuis, Eindhoven
Broeder Dieleman - Theatertour Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Brothers of a Feather Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
21:00
Brothers of a Feather Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
Foto Caravan Palace
Caravan Palace Melkweg, Amsterdam
1
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd De Doelen, Rotterdam
20:00
Chris Jagger Poppodium Volt, Sittard
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Crazy Little Things Boerderij, Zoetermeer
20:15
Daan Boom - De Eerste Het Klooster, Woerden
20:00
Danny Vera - Lone Stranger Theater De Schalm, Assen
Foto Danny Vera - The Lone Stranger
Danny Vera - The Lone Stranger Theater de Schalm, Veldhoven
1
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Death Star Discotheque S-Plaza, Eindhoven
20:00
Defacement / Turia dB's, Utrecht
1
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah The Jack, Eindhoven
20:15
Dominic Seldis Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
22:30
Downstage: OUST + GIF Vera, Groningen
20:30
Dulfer Zaantheater, Zaandam
20:15
Dutch Eagles Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater RhederArt, Dieren
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía C.C. Stroud, Putten
Eric Vloeimans Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Evelina Vorontsova Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
EZG De Helling, Utrecht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Fabulous Fif-teen Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Fay Claassen Theaterkerk Hemels, Twisk
20:00
Frans Bauer - Live in Concert Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Gauvain Sers La Madeleine, Brussel
Foto Georgia
Georgia Bitterzoet, Amsterdam
1
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
20:00
GoldmanMania Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
21:15
H6 een avondje haze P3, Purmerend
20:15
Hadewych Doet De Dames Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Fulcotheater, IJsselstein
Foto Halsey
Halsey Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Het Gezelschap Simplon, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Flint, Amersfoort
19:30
Hot Milk Dynamo, Eindhoven
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Indianizer De Piek, Vlissingen
20:00
Iris Hond Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Jan Rot - O Ja! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen De Kattendans, Bergeijk
20:30
Jim van der Zee De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Johnny Logan / The Best of Ireland Markant Uden, Uden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Veste, Delft
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence De Blinkerd, Schoorl
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! 't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
20:00
Kacy and Clayton Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kasper van der Laan - 1 Kilo Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Kasper van Kooten - Speeltijd
Kasper van Kooten - Speeltijd Diligentia, Den Haag
1
20:30
Kendrick Scott Oracle Bimhuis, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed Theater Ludens, Voorburg
20:00
LIVE: Thomas Toussaint Band & Friends Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lövestad 013, Tilburg
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Magda Mendes - Oliveiras TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Man, man, man, de Podcast Pand P, Eindhoven
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater Hof 88, Almelo
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Het Veur Theater, Leidschendam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Orpheus, Apeldoorn
20:00
Melanie Martinez 013, Tilburg
20:30
Mercy John Sint-Jacobskapel, Nijmegen
20:00
Milow Lotto Arena, Antwerpen
23:00
Mr Scruff TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Tuin, Leusden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Muze, Noordwijk
20:30
NITS - Nits 2019-2020 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
O'G3NE De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Oldenhermanns - Unsexed Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Opera Melancholica Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Orchestral Manoeuvres in the Dark
Orchestral Manoeuvres in the Dark TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
19:00
philharmonie zuidnederland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Physical Graffiti Hedon, Zwolle
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Zalencentrum de Treemter, Balk
Pagina 1