PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 nov
Zaantheater
Zaandam
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
22:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Kik
Elst
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
2
20:15
Singer Theater
Laren
20:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Rockhal
20:00
Rockhal
21:15
Rietveld Theater
Delft
19:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Pook
Oostknollendam
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
1
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
21:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
1
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
20:00
O'Casey's Irish Pub
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Neushoorn
Leeuwarden
1
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Melkweg
Amsterdam
2
Melkweg
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
6
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Maassilo
Rotterdam
1
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
21:00
LOLA050
Groningen
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

zaterdag 09 november 2019

The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Zaantheater, Zaandam
00:00
Jan Beuving - Rotatie Zaantheater, Zaandam
20:00
Morjak Wolbodo, Delft
20:00
Newskoolfest Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Lost Frequencies Vorst Nationaal, Brussel
22:30
The Cosmosians Vera, Groningen
19:30
Sinkane Trix, Antwerpen
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes Trix, Antwerpen
Best of... Ton Kas Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Dennis van Aarssen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nathalie Baartman - Breek Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Sneek, Sneek
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Ludens, Voorburg
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Verte Theater De Veste, Delft
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Theater De Kik, Elst
Lebbis - De Ervaring Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Nathalie Baartman Theater Berkelland, Eibergen
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
O'G3NE Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Dutch Eagles Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Marco Martens Stroomhuis, Eindhoven
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
New Purple Celebration Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Hans Zimmer Sportpaleis, Antwerpen
2
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía Singer Theater, Laren
20:45
Gotu Jim Simplon, Groningen
20:15
Stef Bos - RUIMTE Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
South African Roadtrip Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Enge Buren - BASTA! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes - Eerbetoon aan Hazes Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Danny Vera - Pressure makes diamonds Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Lauren Daigle Rockhal,
20:00
Lomepal Rockhal,
21:15
Frank Blueka Rietveld Theater, Delft
19:30
Frank Blueka Rietveld Theater, Delft
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht Regiotheater Niehove, Niehove
19:00
JAGD Poppodium Volt, Sittard
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Pook, Oostknollendam
19:30
Van Dik Hout Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Pina Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Suzan & Freek Theatertour Philharmonie Haarlem, Haarlem
23:00
Tante Joke Karaoke Band Patronaat, Haarlem
Foto Lamb
Lamb Patronaat, Haarlem
1
19:30
Tabitha Patronaat, Haarlem
20:30
Ad Colen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Flavium Paradox, Tilburg
20:30
Famke Louise Paradiso, Amsterdam
20:00
Wallis Bird Paradiso, Amsterdam
20:30
TaxiWars Paradiso, Amsterdam
20:00
Pink Project Paard, Den Haag
20:00
Roxeanne Hazes Paard, Den Haag
20:30
Susana P60, Amstelveen
21:00
Jan Akkerman P3, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Orpheus, Apeldoorn
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Orpheus, Apeldoorn
1
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij OC 't Waaigat, Zwijndrecht
20:00
Morres O'Casey's Irish Pub, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Diggy Dex
Diggy Dex Neushoorn, Leeuwarden
1
22:00
Jazz&Beyond: Blakey Revisited Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Giant Sand Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Dutch legacy met Benjamin Herman & John Engels Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Christopher Cross
Christopher Cross Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
22:00
LIVE: SQY / Sequoyah Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Sway Wild Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Foto Portland
Portland Melkweg, Amsterdam
2
Foto Periphery
Periphery Melkweg, Amsterdam
1
Foto Blood Red Shoes
Blood Red Shoes Melkweg, Amsterdam
6
1
20:00
Daniel Sloss Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Meervaart, Amsterdam
Foto 20 JAAR K3
20 JAAR K3 Martiniplaza, Groningen
Foto 20 JAAR K3
20 JAAR K3 Martiniplaza, Groningen
Foto De Dijk
De Dijk Maassilo, Rotterdam
1
20:00
Stef Kamil Carlens M.C. Cactus, Sint-Andries
21:00
Live at LOLA: Lustrous (BE) + Model Depose LOLA050, Groningen
Foto Immolation (USA) + Ragnarok (NOR)
Immolation (USA) + Ragnarok (NOR) Little Devil, Tilburg
1
20:00
30 Jaar Praga Khan Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Hehobros Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Marc Ysaye / Mister Cover Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Beatshow Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Charly Luske - The story of George Michael KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pagina 1