Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
P60
Amstelveen
00:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:00
Rijksmuseum
Amsterdam
20:00
NDSM Scheepsbouwloods
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
AIR
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
DNK
Assen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Mezz
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Harmonie
Edam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Fifth|NRE
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
De Eendracht
Gemert
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rotown
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
013
Tilburg
20:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
00:00
Werftheater
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
CHV Noordkade
Veghel
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
21:00
De Peppel
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
De Amer
Amen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
donderdag 17 oktober 2019
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Lian Ray / Oliver Oat
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Hof 88, Almelo
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Naturally 7 - On Tour 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
The Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
De Dijk
P60, Amstelveen
00:00
15 Years of Tomorrowland
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
19:00
RAW WAVE
Rijksmuseum, Amsterdam
20:00
Rufus Du Sol
NDSM Scheepsbouwloods, Amsterdam
New Order
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Hayden James
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sam Renascent
Cinetol, Amsterdam
Nick Murphy
Paradiso, Amsterdam
22:00
Alfa Mist
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Tiësto & friends - Musical Freedom's 10 Year Anniversary
AIR, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cornered
Willemeen, Arnhem
20:30
Mark Foggo
Luxor Live, Arnhem
Daniel Lohues / Holland Baroque
DNK, Assen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schaffelaartheater, Barneveld
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Evertshuis, Bodegraven
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Julian Sas
Mezz, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Coral Springs / Left Alive / Skir
Paardcafe, Den Haag
20:00
Sean Koch
Paard, Den Haag
20:30
Left Alive
Paard, Den Haag
20:45
Kenny B
Bibelot, Dordrecht
20:00
Arlan Feiles
De Harmonie, Edam
20:15
Hehobros
Cultura, Ede
20:00
Youngblood Brass Band
Fifth|NRE, Eindhoven
20:00
Sweet Caroline
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ilse DeLange
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Parktheater, Eindhoven
21:00
Drivin' N' Cryin'
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Eendracht, Gemert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Duncan Laurence
De Oosterpoort, Groningen
Nebula
Vera, Groningen
20:30
atoomclub / Heirloom / H€NK
Simplon, Groningen
20:00
Ty Segall and the Freedom Band
Patronaat, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Johnny Irion
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Sioen Plays Graceland
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Maaike Ouboter
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Steffen Morrison
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Walter Trout
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
MeisjeDjamila
Doornroosje, Nijmegen
Jon Allen
Doornroosje, Nijmegen
Waltzburg
Merleyn, Nijmegen
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Muze, Noordwijk
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Hoftheater, Raalte
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Joe Buck
Rotown, Rotterdam
PJ Morton at BIRD
BIRD, Rotterdam
As I Lay Dying
013, Tilburg
20:00
KO KO MO
Cul de Sac, Tilburg
Indian Askin
013, Tilburg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
Set It Off
De Helling, Utrecht
Tom Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Dream Syndicate
TivoliVredenburg, Utrecht
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Toon Alone
CHV Noordkade, Veghel
Fischer-Z
Grenswerk, Venlo
20:15
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Figi Theater, Zeist
21:00
Cesair / Irfan
De Peppel, Zeist
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 18 oktober 2019
20:00
O'G3NE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
KNARS
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:15
Kenny B
Podium Victorie, Alkmaar
Best of... Ton Kas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Cairo
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Arlan Feiles
De Amer, Amen
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
15 Years of Tomorrowland
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam