Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Fifth|NRE
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
CHV Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
23:00
AIR
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Helling
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
NDSM Scheepsbouwloods
Amsterdam
00:00
Werftheater
Utrecht
19:00
Rijksmuseum
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
BIRD
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Vera
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Luxor Live
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Cul de Sac
Tilburg
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:45
Bibelot
Dordrecht
Figi Theater
Zeist
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Rotown
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
013
Tilburg
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Eendracht
Gemert
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Cultura
Ede
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
De Maagd
Bergen op Zoom
Grenswerk
Venlo
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
P60
Amstelveen
DNK
Assen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Paardcafe
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
21:00
De Peppel
Zeist
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Simplon
Groningen
013
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Harmonie
Edam
20:15
De Muze
Noordwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
013
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Het Klooster
Woerden
donderdag 17 oktober 2019
20:00
Youngblood Brass Band
Fifth|NRE, Eindhoven
Waltzburg
Merleyn, Nijmegen
20:00
Walter Trout
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Klooster, Woerden
20:00
Ty Segall and the Freedom Band
Patronaat, Haarlem
21:30
Toon Alone
CHV Noordkade, Veghel
Tom Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Hoftheater, Raalte
23:00
Tiësto & friends - Musical Freedom's 10 Year Anniversary
AIR, Amsterdam
20:15
The Dream Syndicate
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sweet Caroline
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Steffen Morrison
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Sioen Plays Graceland
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Set It Off
De Helling, Utrecht
20:00
Sean Koch
Paard, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Sam Renascent
Cinetol, Amsterdam
20:00
Rufus Du Sol
NDSM Scheepsbouwloods, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
19:00
RAW WAVE
Rijksmuseum, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
PJ Morton at BIRD
BIRD, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nick Murphy
Paradiso, Amsterdam
New Order
AFAS Live, Amsterdam
Nebula
Vera, Groningen
Naturally 7 - On Tour 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
MeisjeDjamila
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Mark Foggo
Luxor Live, Arnhem
Maaike Ouboter
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lian Ray / Oliver Oat
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Left Alive
Paard, Den Haag
20:00
KO KO MO
Cul de Sac, Tilburg
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:45
Kenny B
Bibelot, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Julian Sas
Mezz, Breda
Jon Allen
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Johnny Irion
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Joe Buck
Rotown, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
Indian Askin
013, Tilburg
Ilse DeLange
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Eendracht, Gemert
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Hehobros
Cultura, Ede
20:00
Hayden James
Paradiso, Amsterdam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Evertshuis, Bodegraven
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
De Maagd, Bergen op Zoom
Fischer-Z
Grenswerk, Venlo
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
Duncan Laurence
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Drivin' N' Cryin'
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
De Dijk
P60, Amstelveen
Daniel Lohues / Holland Baroque
DNK, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Cornered
Willemeen, Arnhem
19:30
Coral Springs / Left Alive / Skir
Paardcafe, Den Haag
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Cesair / Irfan
De Peppel, Zeist
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:30
atoomclub / Heirloom / H€NK
Simplon, Groningen
As I Lay Dying
013, Tilburg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Arlan Feiles
De Harmonie, Edam
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Muze, Noordwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Alfa Mist
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
15 Years of Tomorrowland
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 18 oktober 2019
19:00
Winterfylleth
Willemeen, Arnhem
20:00
Waylon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Urbanus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Unlocking The Stellar Crypt: Alkerdeel / Invunche / Lubbert Das
dB's, Utrecht
20:00
Ty Segall and the Freedom Band
Patronaat, Haarlem
20:30
Trijntje Oosterhuis
013, Tilburg
20:30
Toontje Lager
Boerderij, Zoetermeer
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Podium 't Beest, Goes
20:30
Tim Dawn
Luxor Live, Arnhem
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Het Klooster, Woerden