Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
G.C. Spikkerelle
Avelgem
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Harmonie
Edam
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
21:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
EKKO
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Munttheater
Weert
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
donderdag 10 oktober 2019
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
3J'S
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Kiefer Sutherland
Melkweg, Amsterdam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
BEAUX / Sured
Cinetol, Amsterdam
20:00
Chase Atlantic
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Off Bloom
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mabassa
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jonna Fraser
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nona
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Hans Dulfer Lookin' back to the future
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
22:00
Franc Moody
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Amazons
Trix, Antwerpen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
The Dublin Legends
Musis, Arnhem
Jambinai
Luxor Live, Arnhem
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Posttheater, Arnhem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Raymond van het Groenewoud
G.C. Spikkerelle, Avelgem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Podium Boxtel, Boxtel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Chassé Theater, Breda
20:30
Vive La Fête
Mezz, Breda
18:00
Amel Bent
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
James Morrison
La Madeleine, Brussel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft
Marc Almond
Paard, Den Haag
20:30
Martin Kohlstedt
Paard, Den Haag
20:30
The Irrational Library
Paard, Den Haag
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Philip Kroonenberg
De Harmonie, Edam
20:00
Broncho
Stroomhuis, Eindhoven
Nick & Simon
Effenaar, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
20:30
William Fitzsimmons
Rockhal, Esch zur Alzette
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Live at LOLA: Suckerpunch (UK) + Rebel Radio + Angry Itch (UK)
LOLA050, Groningen
21:30
Gyedu-Blay Ambolley
Vera, Groningen
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Luminize
Patronaat, Haarlem
20:00
Ruben Annink
Patronaat, Haarlem
19:30
Mozart, Don Giovanni - Orkest van de Achttiende Eeuw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
Lori Lieberman
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Frae / MONTBLANK / Synga
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
Duncan Laurence
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Moving Targets
Merleyn, Nijmegen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lindsey Stirling
013, Tilburg
Madrugada
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Chronometer's Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Supersister Projekt
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Rowwen Heze
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
SIOEN PLAYS GRACELAND
Hedon, Zwolle
vrijdag 11 oktober 2019
21:00
On the House: Ska!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Diggy Dex
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Wett
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kolbak
P60, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:30
The Selecter
Melkweg, Amsterdam
19:30
Carmouflage Rose
Melkweg, Amsterdam
The Dirty Daddies
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Hilltop Hoods
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mooon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Desorden Público
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Roxeanne Hazes
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hugh Cornwell
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Winston Surfshirt
Paradiso, Amsterdam