PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 12 jun
17:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Rockhal
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Lux
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Paard
Den Haag
Grenswerk
Venlo
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Café De Meister
Geleen
20:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:30
Hofman Café
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
1
013
Tilburg
1
013
Tilburg
3
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
do 13 jun
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Goffertpark
Nijmegen
9
2
20:00
De Flux
Zaandam
19:30
De Parade
's-Hertogenbosch
BIRD
Rotterdam
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Hofman Café
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
Paard
Den Haag
1
19:00
Little Devil
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
20:00
N9
Eeklo
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Orpheus
Apeldoorn
22:00
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Spirit of 66
Verviers
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
013
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rotown
Rotterdam
1
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
21:00
V11
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
3
1
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
vr 14 jun
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
De Nijverheid
Utrecht
2
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
EKKO
Utrecht
1
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
21:30
So What!
Gouda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:45
Dynamo
Eindhoven
DOK 6
Panningen
20:00
Hedon
Zwolle
Patronaat
Haarlem
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Metropool
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen

woensdag 12 juni 2019

17:00
Alexander Broussard van The Billy Joel Experience - De Piano Man Chall Zuiderparktheater, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz Parktheater, Eindhoven
20:15
Ben Bowman - The Michael Jackson tribute Markant Uden, Uden
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals Rockhal,
Cage the Elephant Melkweg, Amsterdam
20:00
Eddie Vedder Vorst Nationaal, Brussel
Foto Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019 Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Jasper Steverlinck Lux, Nijmegen
20:30
Joan As Policewoman Patronaat, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs DeLaMar, Amsterdam
21:30
Kikagaku Moyo Vera, Groningen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Low Cut Connie Paradiso, Amsterdam
Marcus King Band Paradiso, Amsterdam
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters Burgerweeshuis, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Harmonie, Leeuwarden
Ralph van Raat Speelt Radiohead Paard, Den Haag
Foto Rumours of Fleetwood Mac
Rumours of Fleetwood Mac Grenswerk, Venlo
1
20:00
The Analogues Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
The Mahones Café De Meister, Geleen
20:30
Timo Bisschop Goes Oeganda Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
Foto Two Door Cinema Club
Two Door Cinema Club Melkweg, Amsterdam
1
1
20:30
Utrecht lacht: Try-out, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
Foto Vintage Trouble
Vintage Trouble De Oosterpoort, Groningen
1
Foto Whitesnake
Whitesnake 013, Tilburg
1
Foto Whitesnake
Whitesnake 013, Tilburg
3
20:00
Wilco Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
WOLKEN Paradox, Tilburg
20:00
Woodstock - One Night Of Peace And Music Zaantheater, Zaandam
22:00
Yoke Lore Paradiso, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Openluchttheater Eibergen, Eibergen

donderdag 13 juni 2019

Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bisham Concert Band Zuiderparktheater, Den Haag
Foto Bon Jovi
Bon Jovi Goffertpark, Nijmegen
9
2
20:00
Dulfer Plays Blues De Flux, Zaandam
19:30
Edwin Evers Band / Wolter Kroes De Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Eline Mann
Eline Mann BIRD, Rotterdam
1
20:00
Fatal Flowers De Oosterpoort, Groningen
21:00
Hofman Live: Cookhouse + Irrelephant Hofman Café, Utrecht
19:30
Inna De Yard Melkweg, Amsterdam
1
Foto Joan As Policewoman
Joan As Policewoman Paard, Den Haag
1
19:00
Keep Of Kalessin (NOR) + Shade Empire (FIN) + Malphas (USA) Little Devil, Tilburg
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Marcus King Band
Marcus King Band Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
Foto Mariah Carey
Mariah Carey Ziggo Dome, Amsterdam
1
Martin Garrix Paradiso, Amsterdam
20:00
Meat Puppets N9, Eeklo
20:30
Merain Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Patton Oswalt
Patton Oswalt Meervaart, Amsterdam
1
20:30
Petros Klampanis Trio Bimhuis, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Orpheus, Apeldoorn
22:00
Postcards Vera, Groningen
20:30
Robben Ford Boerderij, Zoetermeer
20:00
Robert Jon & The Wreck Spirit of 66, Verviers
Foto Snail Mail
Snail Mail Bitterzoet, Amsterdam
1
20:15
Stef Bos - Ruimte Beauforthuis, Austerlitz
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Mavericks 013, Tilburg
20:00
The Paladins Luxor Live, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Tomberlin
Tomberlin Rotown, Rotterdam
1
20:30
Untold Stories, Solitary Zebra & The She's Simplon, Groningen
20:30
Venice De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vintage Trouble Patronaat, Haarlem
Foto Wilco
Wilco Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
21:00
Yamantaka // Sonic Titan V11, Rotterdam
Foto Yawning Man
Yawning Man Melkweg, Amsterdam
3
1
21:30
Youp van 't Hek - Youp van 't Hek - Met de Kennis van nu Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther

vrijdag 14 juni 2019

19:30
1000MODS Effenaar, Eindhoven
20:00
Abba Tribute Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Foto Amyl and The Sniffers
Amyl and The Sniffers De Nijverheid, Utrecht
2
21:00
Andre Hazes Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Arp Frique & Family Gebouw T, Bergen op Zoom
Foto Bewilder
Bewilder EKKO, Utrecht
1
20:00
Birds That Change Colour Café Wilhelmina, Eindhoven
Foto Bløf / Guus Meeuwis / Ronnie Flex
Bløf / Guus Meeuwis / Ronnie Flex Philips Stadion, Eindhoven
21:30
Boskat / Kid Harlequin So What!, Gouda
20:00
Bryan Adams Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Calefax / Eric Vloeimans Paradiso, Amsterdam
20:45
Constant Mongrel Dynamo, Eindhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 DOK 6, Panningen
20:00
De Microclub Hedon, Zwolle
Dead Boys Patronaat, Haarlem
23:00
Dillinja Melkweg, Amsterdam
20:00
Dool + Order of the Emperor Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Emergendizer Rock Pub Time-Out, Roosendaal
19:00
EZG / Steen Melkweg, Amsterdam
21:00
Fatal Flowers Doornroosje, Nijmegen
19:30
Ingested / Mouflon / Severe Torture / Shoot the Messiah Gigant, Apeldoorn
21:00
JamsessieBand at Muziekcafé Helmond Muziekcafé Helmond, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Koffin Kats / The Goddamn Gallows Metropool, Hengelo
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Marbled Eye + Shithätt Vera, Groningen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Meat Puppets De Singer, Rijkevorsel
20:00
Medicijn op Maandag presents: Fête de la Musique LOLA050, Groningen
20:30
Mell Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Pagina 1