Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
00:00
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
De Kleine Willem
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Chassé Theater
Breda
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
De Flux
Zaandam
Het Klooster
Woerden
00:00
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
donderdag 16 mei 2019
20:00
Saint Agnes
Hedon, Zwolle
Dries Roelvink
Hedon, Zwolle
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ryan McGarvey
Spirit of 66, Verviers
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater de Schalm, Veldhoven
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
Men I Trust
EKKO, Utrecht
21:00
Hofman Live: Eelke + Richard Cejer
Hofman, Utrecht
20:30
Rondé
013, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bony King of Nowhere
Rotown, Rotterdam
21:00
Moon King
V11, Rotterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
The Bizarre World of Frank Zappa - Hologramconcert
Kursaal Oostende, Oostende
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Wulf
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Suzan & Freek
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Ten Fé
Merleyn, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
19:30
EZG
Gebr. De Nobel, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Frank Boeijen
Theater Kerkrade, Kerkrade
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sabrina Starke
Nieuwe Nor, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
20:00
The Dawn Brothers
Patronaat, Haarlem
22:00
Kaia Kater
Vera, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jain
Rockhal, Esch zur Alzette
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tokio Hotel
Effenaar, Eindhoven
20:00
An Evening With Knives / Slayer Coverband / Stacked Actors
Altstadt, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric Vloeimans / Licks & Brains
Paard, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:30
Coral Springs
Paard, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
20:00
David Bisbal
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Geike
Botanique, Brussel
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rowwen Heze
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
Ruben Hein
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Daniel Lohues
Luxor Live, Arnhem
21:00
Amber Arcades
Luxor Live, Arnhem
19:30
Peter Doherty
Trix, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Mumiy Troll
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anne-Marie
AFAS Live, Amsterdam
Gods of Rap: De La Soul / Public Enemy / Wu-Tang Clan
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dur-Dur Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Itamar Borochov Quartet
Bimhuis, Amsterdam
Chaka Demus & Pliers
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Shlohmo
Paradiso, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jodymoon
Theater Hof 88, Almelo
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 17 mei 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Suzan & Freek
Hedon, Zwolle
Habitants
Hedon, Zwolle
20:30
The JB's
Boerderij, Zoetermeer
20:30
John Ellison
De Peppel, Zeist
20:30
Flavium
De Flux, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Daisy Correia
Theater Ludens, Voorburg