PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mei
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Effenaar
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Hoftheater
Raalte
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
013
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Trix
Antwerpen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
EKKO
Utrecht
1
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
22:00
Vera
Groningen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Stenge
Heinkenszand
2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
De Domijnen
Sittard
20:00
Rockhal
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Hofman Café
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koningshof
Maassluis
Ziggo Dome
Amsterdam
5
1
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Theater Zinin
Nijverdal
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Luxor Live
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
De Vorstin
Hilversum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
AFAS Live
Amsterdam
1
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
vr 17 mei
21:00
V11
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Chassé Theater
Breda
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Paard
Den Haag
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cinetol
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
18:00
Koninklijk Circus
Brussel

donderdag 16 mei 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Schouwburg Venray, Venray
20:15
Wulf Doornroosje, Nijmegen
20:00
Will And The People Cinetol, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Tokio Hotel Effenaar, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel Theater De Veste, Delft
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Maaspoort, Venlo
20:00
The Doors Alive Patronaat, Haarlem
20:00
The Dawn Brothers Patronaat, Haarlem
20:00
The Bizarre World of Frank Zappa - Hologramconcert Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Ten Fé Merleyn, Nijmegen
20:15
Suzan & Freek Doornroosje, Nijmegen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater PePijn, Den Haag
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Hoftheater, Raalte
22:00
Shlohmo Paradiso, Amsterdam
20:00
Saint Agnes Hedon, Zwolle
20:00
Sabrina Starke Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Ryan McGarvey Spirit of 66, Verviers
Ruben Hein Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Rowwen Heze Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rondé 013, Tilburg
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Peter Doherty Trix, Antwerpen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Nederlands Blazers Ensemble Paradiso, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek De Kleine Willem, Enschede
19:00
Mumiy Troll Melkweg, Amsterdam
21:00
Moon King V11, Rotterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Men I Trust
Men I Trust EKKO, Utrecht
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kaj Gorgels KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
22:00
Kaia Kater Vera, Groningen
20:00
Jodymoon Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán De Stenge, Heinkenszand
2
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Janne Schra - Lalala Love Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Domijnen, Sittard
20:00
Jain Rockhal,
20:30
Itamar Borochov Quartet Bimhuis, Amsterdam
21:00
Hofman Live: Eelke + Richard Cejer Hofman Café, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Koningshof, Maassluis
Foto Gods of Rap: De La Soul / Public Enemy / Wu-Tang Clan
Gods of Rap: De La Soul / Public Enemy / Wu-Tang Clan Ziggo Dome, Amsterdam
5
1
20:00
Geike Botanique, Brussel
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Frank Boeijen Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
EZG Gebr. De Nobel, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Eric Vloeimans / Licks & Brains Paard, Den Haag
20:30
Dur-Dur Band Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Dries Roelvink Hedon, Zwolle
Dolf Jansen - Bijna Theater Zinin, Nijverdal
Foto dEUS
dEUS TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
De Partizanen - Het leven an sich Parktheater, Eindhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
David Bisbal Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Daniel Lohues Luxor Live, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Coral Springs Paard, Den Haag
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Chaka Demus & Pliers Q-Factory, Amsterdam
20:00
Bony King of Nowhere Rotown, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?! Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Anne-Marie
Anne-Marie AFAS Live, Amsterdam
1
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
An Evening With Knives / Slayer Coverband / Stacked Actors Altstadt, Eindhoven
21:00
Amber Arcades Luxor Live, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen

vrijdag 17 mei 2019

21:00
Zig Zags + Gramma V11, Rotterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Chassé Theater, Breda
18:00
Xander de Buisonjé Kursaal Oostende, Oostende
Foto Wulf
Wulf Paard, Den Haag
1
20:00
Woodstock: One Night of Peace and Music Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Will And The People Cinetol, Amsterdam
Wannes Capelle, Broeder Dieleman en Frans Grapperhaus Gigant, Apeldoorn
20:00
Victor Luis van Es Theaters Tilburg, Tilburg
18:00
Véronique Gallo Koninklijk Circus, Brussel
Pagina 1