Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dynamo
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Patronaat
Haarlem
17:30
Metropool
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Willemeen
Arnhem
20:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Der Aa-theater
Groningen
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
dB's
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
De Zwerver
Oostende
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
Iduna
Drachten
23:45
Cinetol
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
Effenaar
Eindhoven
dB's
Utrecht
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
19:00
LOLA050
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
CC De Meet
Sint-Laureins
19:00
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Door
Dordrecht
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Paradiso
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Cacaofabriek
Helmond
Dynamo
Eindhoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Cacaofabriek
Helmond
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
Vera
Groningen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Simplon
Groningen
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
22:00
Vera
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
18:30
Metropool
Hengelo
20:15
Luxor Live
Arnhem
13:00
Trix
Antwerpen
dinsdag 23 april 2019
The Hunna
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 24 april 2019
Joyce Manor
Melkweg, Amsterdam
Emmure
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Dalriada / Heidevolk / Týr
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Agent Steel
Dynamo, Eindhoven
donderdag 25 april 2019
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Howe Gelb
Muziekgieterij, Maastricht
Employed to Serve
Patronaat, Haarlem
17:30
Elvenking / Frozen Crown
Metropool, Hengelo
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Deez Nuts + Grove Street Families + Support
Willemeen, Arnhem
20:30
Agent Steel
Metropool Enschede, Enschede
vrijdag 26 april 2019
21:00
The Sadies + PRIORS
Rotown, Rotterdam
20:00
The Pukes
The Jack, Eindhoven
20:30
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
20:00
Live at LOLA: Phantom Winter [DE]- GRIM VAN DOOM [DE] - Moan
LOLA050, Groningen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
zaterdag 27 april 2019
21:30
Rhinorino
Little Devil, Tilburg
20:00
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Detonics
Café de Gouden Leeuw, Nispen
zondag 28 april 2019
18:30
Orphaned Land / Subterranean Masquerade
Melkweg, Amsterdam
20:30
Nicole Atkins
Der Aa-theater, Groningen
18:00
LIVE: Stage Experience April 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Buster Shuffle
dB's, Utrecht
Bee Bee Sea
Q-Factory, Amsterdam
maandag 29 april 2019
20:30
The Sadies
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Monster Truck
Rockhal, Esch zur Alzette
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 30 april 2019
20:00
The Sadies
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
The Picturebooks
De Zwerver, Oostende
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 01 mei 2019
20:00
The Picturebooks
Melkweg, Amsterdam
20:30
Paceshifters / Wallace Vanborn
Vera, Groningen
Monster Truck
Melkweg, Amsterdam
Brutus
Paradiso, Amsterdam
donderdag 02 mei 2019
19:30
Tusky
Dynamo, Eindhoven
The Skatalites
Iduna, Drachten
23:45
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Cinetol, Amsterdam
Nervosa
dB's, Utrecht
20:00
Hans Hannemann / The Yearlings
Hedon, Zwolle
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Devour / Once I Cry / One Night Stand / Winds of Promise
Muziekgieterij, Maastricht
vrijdag 03 mei 2019
Van Dik Hout
Effenaar, Eindhoven
Tusky
dB's, Utrecht
21:00
The Bruceband
Vorstin, Hilversum
20:30
Kap Bambino
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jibber Jabber & The Jams
Paard, Den Haag
19:00
GRUNN PUNK INVASION; NEDERPUNK EDITIE:Die Nakse bananen/ Waardeloos/ D
LOLA050, Groningen
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Def Americans
CC De Meet, Sint-Laureins
19:00
Club Achtung!
Q-Factory, Amsterdam
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
20:30
Abdomen / Magnetic Spacemen / Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Burgerweeshuis, Deventer
zaterdag 04 mei 2019
19:30
Yndi Halda
Trix, Antwerpen
20:30
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Electric Company / Love Couple
Door, Dordrecht
18:00
Brujeria
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Boss X Afrolosjes
Paradiso, Amsterdam
Backyard Babies
De Helling, Utrecht
zondag 05 mei 2019
20:00
Yndi Halda
Paradiso, Amsterdam
20:00
Walking On Cars
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Marduk
Cacaofabriek, Helmond
maandag 06 mei 2019
Less Than Jake
Dynamo, Eindhoven
20:00
Glen Hansard
Koninklijk Circus, Brussel
dinsdag 07 mei 2019
20:30
Ryan Bingham
De Duif, Amsterdam
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires
Cinetol, Amsterdam
Disturbed
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 08 mei 2019
19:30
Yip Roc / Een Kasper / Kid Harlequin
Melkweg, Amsterdam
Walking On Cars
Paradiso, Amsterdam
20:30
Van Dik Hout
Vera, Groningen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Patronaat, Haarlem
19:00
Marduk
Cacaofabriek, Helmond
Lee Bains III & The Glory Fires
Paard, Den Haag
20:00
Chris Caddell and the Wreckage / Sass Jordan
Nieuwe Nor, Heerlen
Built to Spill
Tolhuistuin, Amsterdam
donderdag 09 mei 2019
19:30
Walking On Cars
013, Tilburg
20:15
Van Dik Hout
De Helling, Utrecht
Tusky
Vera, Groningen
20:15
Sass Jordan
Luxor Live, Arnhem
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires
Metropool, Hengelo
20:00
Jaya The Cat
Simplon, Groningen
vrijdag 10 mei 2019
Van Dik Hout
Paard, Den Haag
21:00
The Bruceband
Hedon, Zwolle
Sass Jordan
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Jacco Gardner - Somnium
Paradiso, Amsterdam
20:00
George Ezra
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
Exit Eden
Corneel, Lelystad
20:30
Def Americans - tribute to Johnny Cash
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Conjurer
Merleyn, Nijmegen
21:00
Cocaine Piss
Vera, Groningen
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
zaterdag 11 mei 2019
20:00
Van Dik Hout
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
22:00
The Essex Green
Vera, Groningen
20:00
The Bruceband- Born in the USA 35th Anniversary
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
18:30
Samael
Metropool, Hengelo
20:15
Paris Monster
Luxor Live, Arnhem
13:00
Gone But Not Forgotten
Trix, Antwerpen