PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 apr
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
1
Zaantheater
Zaandam
1
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
18:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
013
Tilburg
Theaters Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Café Trianon
Nijmegen
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cafe Stiels
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
18:30
Rockhal
wo 17 apr
19:45
Hedon
Zwolle
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Figi Theater
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:00
Hofman Café
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
1
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Zwerver
Oostende
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
2
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
1
00:00
Diligentia
Den Haag
19:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
2
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Podium Bloos
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht

dinsdag 16 april 2019

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Javier Guzman - Guzmán
Javier Guzman - Guzmán Het Musiater, Zevenaar
1
Foto Flux op Locatie: Raul Midón
Flux op Locatie: Raul Midón Zaantheater, Zaandam
1
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Leest, Waalwijk
18:00
The Brew Spirit of 66, Verviers
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Markant Uden, Uden
19:30
Rockacademie Performing Night 013, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles! De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater Sneek, Sneek
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nicole Atkins + Caleb Elliott Kantine Walhalla, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Nobody's Girl Café Trianon, Nijmegen
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3 Merleyn, Nijmegen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Citrine / Ouais Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Matthäus Passion - Nederlands Kamerorkest Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
Tegen De Stroom In - Fontys Big Band Cacaofabriek, Helmond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Beun, Heiloo
20:00
The Magic Numbers Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
ComedyTrain on Tour Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Maurice van Hoek Cafe Stiels, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Being as an Ocean / Counterparts Patronaat, Haarlem
20:30
Binkbeats De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Veste, Delft
20:00
Ludovico Einaudi Koninklijk Circus, Brussel
18:00
Aya Nakamura La Madeleine, Brussel
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Stadstheater Arnhem, Arnhem
Foto BAKA / Drake
BAKA / Drake Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Lavinia Meijer en DJ Maud Geffray: A Gentleman's Honor Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Nilüfer Yanya Bitterzoet, Amsterdam
20:30
International Teachers Of Pop Cinetol, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
3J'S Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
New European Ensemble Quartet Willem Twee concertzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Fresku - Voordat het te laat is Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
18:30
Hoshi Rockhal,

woensdag 17 april 2019

19:45
Louder Than Love / Nervana Hedon, Zwolle
1
ANNE & LISA - Weltschmerz Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Figi Theater, Zeist
Thomas Acda - Motel Theater De Storm, Winterswijk
Javier Guzman - Guzmán Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Freek de Jonge - De Suppoost Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts De Maaspoort, Venlo
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken) Hofman Café, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling Markant Uden, Uden
Foto The Australian Pink Floyd Show
The Australian Pink Floyd Show 013, Tilburg
1
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaters Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij Theater Geert Teis, Stadskanaal
Angela Groothuizen - Lueke binge De Domijnen, Sittard
Arie & Silvester - Wie?! Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Skyharbor Baroeg, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Pharis & Jason Romero Theater Walhalla, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
All Them Witches / Swedish Death Candy De Zwerver, Oostende
20:15
The Kik Hertaalt! De Muze, Noordwijk
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Hannah Williams & The Affirmations Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater De Boerderij, Huizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Het Park, Hoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
Chupame El Dedo Patronaat, Haarlem
Foto Cherry Glazerr
Cherry Glazerr Vera, Groningen
2
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Di-rect De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Goudse Schouwburg, Gouda
Kamagurka - De grenzen van Ernst Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Mythe, Goes
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Parktheater, Eindhoven
20:15
Janne Schra - Lalala Love Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Kita Menari Burgerweeshuis, Deventer
Foto Onuka
Onuka Paard, Den Haag
1
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Diligentia, Den Haag
19:00
Bill Laurence Koorenhuis, Den Haag
20:00
Gabriel Kahane Paard, Den Haag
2
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Enter Shikari Ancienne Belgique (AB), Brussel
Guido Weijers - Masterclass Geluk Podium Bloos, Breda
Romy Monteiro Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pagina 1