Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Waregem Expo
Waregem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
21:30
So What!
Gouda
21:30
So What!
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Poppodium Volt
Sittard
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Manifesto
Hoorn
20:45
Luxor Live
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
vrijdag 22 maart 2019
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
22:00
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Gabriel Rios
Waregem Expo, Waregem
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Ernst Jansz
Vorstin, Hilversum
22:00
Screaming Females
Vera, Groningen
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dana Winner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Julia Zahra
TivoliVredenburg, Utrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Legendary Albums - Bruce Springsteen
Theater Kerkrade, Kerkrade
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Dan Stuart
Theater in de Steeg, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Theater De Verwachting, Ritthem
Ruben Hein
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
The Bootleg Sixties
Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Bertolf - Soelaas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
BEER muziektheater - Mijn zus woont op de schoorsteenmantel 9+
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
KVS - Malcolm X
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
21:30
Scram C Baby
So What!, Gouda
21:30
Scram C Baby
So What!, Gouda
20:30
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
20:45
Infected Records Tour: Steen + EZG + Steff
Simplon, Groningen
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Venray, Venray
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Tiny Ruins
Rotown, Rotterdam
20:00
Crazy Little Things
Q-Factory, Amsterdam
20:30
De Roots Fabriek presenteert: Ethan Johns with The Black Eyed Dogs
Q-Factory, Amsterdam
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
Poppodium Volt, Sittard
20:45
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
20:15
Winne
Patronaat, Haarlem
20:30
Incognito
Patronaat, Haarlem
22:00
80's Verantwoord
Patronaat, Haarlem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Janne Schra - Lalala Love
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
HAEVN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Blackwave.
Paradiso, Amsterdam
20:30
Yung Internet 5 jaar
Paradiso, Amsterdam
21:00
Etta Bond
Paradiso, Amsterdam
19:30
KUENTA
Paard, Den Haag
20:30
CHRD
Paard, Den Haag
20:00
Kenny B
P60, Amstelveen
20:00
The Church of Cash
Oefenbunker, Landgraaf
Edwin Evers Band
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Kift 'TOP 30' Het beste uit 30 jaar De Kift
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
LIVE: Maiden United
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Windup Space cd-release
Mezz, Breda
Pestilence - Consuming Impulse anniversary
Metropool Enschede, Enschede
20:00
The Cool Quest
Metropool, Hengelo
20:30
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
18:00
Poppy Ajudha
Melkweg, Amsterdam
19:00
Maribou State
Melkweg, Amsterdam
Laibach
Melkweg, Amsterdam
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Markant Uden, Uden
20:30
High Tide
Manifesto, Hoorn
20:45
Jon and Roy
Luxor Live, Arnhem
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Luxor Live, Arnhem
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Luxor Live, Arnhem
21:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub - Lola Groningen
LOLA050, Groningen
21:00
Angelus Apatrida
Little Devil, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen