Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Garage Amsterdam
Amsterdam-Zuidoost
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Mezz
Breda
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Het Depot
Leuven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
woensdag 20 maart 2019
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Capsize / Holding Absence
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
KOMODO
Melkweg, Amsterdam
19:00
Teitur
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Martin Solveig
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Trombone Shorty
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mashrou 'Leila
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
slowthai
Garage Amsterdam, Amsterdam-Zuidoost
19:30
Bass Drum Of Death
Trix, Antwerpen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
DNK, Assen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Mezz, Breda
19:00
Gaëtan Roussel
La Madeleine, Brussel
20:00
Jess Glynne
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:00
Habib Koité & Bamada
Paard, Den Haag
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Jennie Lena
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Windhand + Grime
Effenaar, Eindhoven
00:00
The Bootleg Sixties
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Nicki Minaj
Rockhal, Esch zur Alzette
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Sonata Arctica / Witherfall
Patronaat, Haarlem
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Het Depot, Leuven
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Romy Monteiro
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
20:00
David Nance
ACU, Utrecht
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mammal Hands
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jaakko Eino Kalevi
EKKO, Utrecht
20:30
Six Strings Sessions XL
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Leer luisteren naar Tsjaikovski's Eugen Onegin
De Maaspoort, Venlo
20:15
Clean Pete - Afblijven
De Maaspoort, Venlo
19:00
Black Cat Biscuit
Spirit of 66, Verviers
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 21 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
De Raggende Manne
Podium Victorie, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
First Breath After Coma
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kimbra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tiny Ruins
Cinetol, Amsterdam
The Brother Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
Mike Shinoda
AFAS Live, Amsterdam
Hausmagger
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
CNCO
Melkweg, Amsterdam
20:30
Het Nederlands Kamerorkest Mahler
Paradiso, Amsterdam
20:30
Linus+Økland/Van Heertum/Zach
Bimhuis, Amsterdam
The Strumbellas
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:00
Flavien Berger
Paradiso, Amsterdam
19:30
Etta Bond
Trix, Antwerpen
Panic! At The Disco
Lotto Arena, Antwerpen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Guus Meeuwis
Orpheus, Apeldoorn