Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Paradiso
Amsterdam
Mezz
Breda
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Markant Uden
Uden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
20:30
Garage Amsterdam
Amsterdam-Zuidoost
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
Het Wennekerpand
Schiedam
Scheldetheater
Terneuzen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
18:00
Melkweg
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
DNK
Assen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
EKKO
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
La Madeleine
Brussel
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ACU
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Trix
Antwerpen
De Meenthe
Steenwijk
Het Klooster
Woerden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Beun
Heiloo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
AINSI
Maastricht
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Rotown
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater De Veste
Delft
18:30
Baroeg
Rotterdam
Dok6
Panningen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Hedon
Zwolle
Schaffelaartheater
Barneveld
woensdag 20 maart 2019
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Windhand + Grime
Effenaar, Eindhoven
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Trombone Shorty
Paradiso, Amsterdam
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Mezz, Breda
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
The Bootleg Sixties
Muziekcentrum Enschede, Enschede
19:00
Teitur
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sonata Arctica / Witherfall
Patronaat, Haarlem
20:30
slowthai
Garage Amsterdam, Amsterdam-Zuidoost
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Six Strings Sessions XL
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Het Depot, Leuven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Romy Monteiro
Scheldetheater, Terneuzen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nicki Minaj
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mashrou 'Leila
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Martin Solveig
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mammal Hands
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Leer luisteren naar Tsjaikovski's Eugen Onegin
De Maaspoort, Venlo
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
18:00
KOMODO
Melkweg, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
DNK, Assen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jess Glynne
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jennie Lena
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Jaakko Eino Kalevi
EKKO, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:00
Habib Koité & Bamada
Paard, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Gaëtan Roussel
La Madeleine, Brussel
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
David Nance
ACU, Utrecht
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Clean Pete - Afblijven
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Capsize / Holding Absence
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Black Cat Biscuit
Spirit of 66, Verviers
19:30
Bass Drum Of Death
Trix, Antwerpen
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 21 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
White Lies
Effenaar, Eindhoven
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Toontje Lager
Mezz, Breda
20:00
Tiny Ruins
Cinetol, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Strumbellas
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
The Kik Hertaalt!
Jan van Besouw, Goirle
The Cool Quest
Rotown, Rotterdam
The Brother Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Veste, Delft
18:30
Submit Fest presents: Infected Rain + Dust In Mind + Klogr
Baroeg, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Soundgarden Lives!
Bibelot, Dordrecht
20:30
Songs from the Heart: afgunst & geloof
De Spot, Middelburg
20:30
Son Mieux
Hedon, Zwolle
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schaffelaartheater, Barneveld