PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 mrt
20:00
Rockhal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Amer
Amen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
1
1
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
AFAS Live
Amsterdam
5
4
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Het Evertshuis
Bodegraven
De Weijer
Boxmeer
15:00
Mezz
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Brothers
Bunnik
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Iduna
Drachten
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
21:00
The Jack
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
Altstadt
Eindhoven
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Drommedaris
Enkhuizen
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
De Dialoog
Ermelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
Podium `t Beest
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Cafe De Pijpenla
Harlingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
De Lantaarn
Hellendoorn
21:00
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
21:30
De Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Manifesto
Hoorn

zaterdag 16 maart 2019

20:00
ZAZ Rockhal,
20:00
Guus Meeuwis Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Orkest van de Achttiende Eeuw Willem Twee concertzaal, 's-Hertogenbosch
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Joy Division Undercover Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
Matroesjka - Brainwash Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Grand East De Amer, Amen
20:30
CCC Inc Fluor, Amersfoort
20:30
Savannah - Back to the Country - Part 8 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
19:00
Bastian Baker Melkweg, Amsterdam
Foto Dodgy
Dodgy Bitterzoet, Amsterdam
1
1
21:00
Leifur James Paradiso, Amsterdam
19:30
Polo & Pan Melkweg, Amsterdam
20:30
Frank Rensen De Roode Bioscoop, Amsterdam
21:00
Temple Fang Q-Factory, Amsterdam
Foto De Raggende Manne
De Raggende Manne Melkweg, Amsterdam
1
Foto De Staat
De Staat AFAS Live, Amsterdam
5
4
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Holland Zingt Hazes
Holland Zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
Foto The Cinematic Orchestra
The Cinematic Orchestra Paradiso, Amsterdam
1
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Colter Wall
Colter Wall Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
20:30
Miles Hunt (The Wonder Stuff) Q-Factory, Amsterdam
20:30
David Kweksilber Bimhuis, Amsterdam
19:30
Bleak / Laguna / Sunflower Trix, Antwerpen
23:00
Cynkt / Falhaber / Jeisson Drenth / Ringo live / Seek The Note Gigant, Apeldoorn
20:00
SCREW HOUSTON + DEAD GIVEAWAY + NEW BEST FRIEND Willemeen, Arnhem
20:30
The Simon & Garfunkel Story Musis, Arnhem
Foto The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen De Kattendans, Bergeijk
20:00
PUUR: Niels Geusebroek e.a. Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege C.C. Den Herd, Bladel
Ruben Hein Het Evertshuis, Bodegraven
Stefano Keizers - Erg Heel De Weijer, Boxmeer
15:00
Ik Zie U Graag ... Mezz, Breda
20:30
John West - Het neusje van de zalm Chassé Theater, Breda
20:00
Epik High La Madeleine, Brussel
19:00
Jenifer Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Dirty Daddies Brothers, Bunnik
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Schouwburg Cuijk, Cuijk
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
20:30
James Burki / The Sprvk Paard, Den Haag
19:30
The Hazzah Paard, Den Haag
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Theater RhederArt, Dieren
21:00
St. Patrick's Day Bibelot, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
DANS! Bibelot, Dordrecht
Foto Oomph!
Oomph! Iduna, Drachten
1
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Bertolf - Soelaas De Meerpaal, Dronten
21:00
White Spandex The Jack, Eindhoven
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parktheater, Eindhoven
20:00
Uit De Riolen van Eindhoven 2019 Effenaar, Eindhoven
1
Alcuna Wilds Altstadt, Eindhoven
21:30
The Whiskey Men @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
Marco Lopes - Moedt Theater De Kik, Elst
20:15
Lakshmi - Adem Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael ATLAS Theater, Emmen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Drommedaris, Enkhuizen
21:00
MILLENNIALS C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Hans Dulfer plays Blues De Kleine Willem, Enschede
20:00
Kissin' Dynamite Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
Nathalie Baartman - Breek De Dialoog, Ermelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
Maiden United Podium `t Beest, Goes
Patrick Laureij Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
FEWS Vera, Groningen
21:00
CUT_ Simplon, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Oosterpoort, Groningen
20:15
Janne Schra - Lalala Love Podium onder de toren, Grootschermer
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Pieter Jansen / Working Titles Patronaat, Haarlem
20:00
Kenny B Patronaat, Haarlem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Concordia, Haastrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
J R&B Bluesband Cafe De Pijpenla, Harlingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:00
Southern Bluesnight - 23e editie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Amy Winehouse tribute De Lantaarn, Hellendoorn
21:00
Neil Diamond Memories Cacaofabriek, Helmond
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT) Muziekcafé Helmond, Helmond
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
The Hillbilly Moonshiners Metropool, Hengelo
20:00
Indian Askin Metropool, Hengelo
Angela Groothuizen - Lueke binge Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
21:30
Nico Dijkshoorn and The Hank Five De Vorstin, Hilversum
20:00
Vive La Fête Duycker, Hoofddorp
20:00
Robby Valentine's tribute to Queen Manifesto, Hoorn
Pagina 1