PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 mrt
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:15
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Tuin
Leusden
1
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Kik
Elst
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
The Jack
Eindhoven
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
14:00
Sporthal Rusheuvel
Oss
1
20:30
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
21:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Rockhal
20:00
Reimink
Lemelerveld
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Podium `t Beest
Goes
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
3
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Musis
Arnhem
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
15:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende

zaterdag 16 maart 2019

Foto Holland Zingt Hazes
Holland Zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
SCREW HOUSTON + DEAD GIVEAWAY + NEW BEST FRIEND Willemeen, Arnhem
20:00
Joy Division Undercover Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:15
Orkest van de Achttiende Eeuw Willem Twee concertzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
FEWS Vera, Groningen
19:30
Bleak / Laguna / Sunflower Trix, Antwerpen
19:45
Diggy Dex Karavaan clubtour TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ramon Valle Trio & Rick Margitza TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Loreena McKennitt TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jacco Wynia TivoliVredenburg, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Theater RhederArt, Dieren
Matroesjka - Brainwash Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Ludens, Voorburg
Foto The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
Foto Anne Soldaat / Yorick van Norden
Anne Soldaat / Yorick van Norden Theater De Tuin, Leusden
1
00:00
The Bootleg Sixties Theater De Storm, Winterswijk
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Roeka - En toen ineens Theater de Schalm, Veldhoven
Romy Monteiro Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Koornbeurs, Franeker
Marco Lopes - Moedt Theater De Kik, Elst
Thomas Acda - Motel Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Paul de Munnik Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Guus Meeuwis Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Lakshmi - Adem Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
White Spandex The Jack, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
The Whiskey Men @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Stadshoftheater Vianen, Vianen
00:00
Tania Kross - Carmen Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour Sporthal Rusheuvel, Oss
1
20:30
Physical Graffiti Spirit of 66, Verviers
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
21:00
CUT_ Simplon, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Rex, Mol
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Savannah - Back to the Country - Part 8 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Drunken Dolly Rotown, Rotterdam
1
20:00
ZAZ Rockhal,
20:00
Def Americans Reimink, Lemelerveld
21:00
Temple Fang Q-Factory, Amsterdam
20:30
Miles Hunt (The Wonder Stuff) Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Wild Romance Poppodium Volt, Sittard
21:00
Maiden United Podium `t Beest, Goes
20:15
Janne Schra - Lalala Love Podium onder de toren, Grootschermer
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Pieter Jansen / Working Titles Patronaat, Haarlem
20:00
Kenny B Patronaat, Haarlem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parktheater, Eindhoven
19:00
Southern Bluesnight - 23e editie Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Colter Wall
Colter Wall Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
3
Foto The Cinematic Orchestra
The Cinematic Orchestra Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Leifur James Paradiso, Amsterdam
20:30
James Burki / The Sprvk Paard, Den Haag
19:30
The Hazzah Paard, Den Haag
21:00
Tachyon & Exices P3, Purmerend
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love' Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Canticum Anglicum Oude Kerkje, Kortenhoef
20:00
The Quill Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Focus Neushoorn, Leeuwarden
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT) Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Simon & Garfunkel Story Musis, Arnhem
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
15:00
Ik Zie U Graag ... Mezz, Breda
20:00
Kissin' Dynamite Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
20:30
The Hillbilly Moonshiners Metropool, Hengelo
20:00
Indian Askin Metropool, Hengelo
22:00
Cymbaline / Taveneer Merleyn, Nijmegen
Monomyth Merleyn, Nijmegen
Foto Bastian Baker
Bastian Baker Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Polo & Pan Melkweg, Amsterdam
Foto De Raggende Manne
De Raggende Manne Melkweg, Amsterdam
2
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
20:00
Robby Valentine's tribute to Queen Manifesto, Hoorn
Kommil Foo - Oogst Luctor et Emergo, Rilland
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband Little Devil, Tilburg
20:00
Epik High La Madeleine, Brussel
19:00
The Analogues Kursaal Oostende, Oostende
Pagina 1