PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 mrt
20:00
013
Tilburg
23:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
5
4
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Altstadt
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
1
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Brothers
Bunnik
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
C.C. De Grote Post
Oostende
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Cafe De Pijpenla
Harlingen
20:30
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Corneel
Lelystad
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
De Dialoog
Ermelo
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Klif
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
De Lantaarn
Hellendoorn
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
De Smeltkroes
Maarheeze
21:30
De Vorstin
Hilversum
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
23:00
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
Iduna
Drachten
1
20:30
In the Woods
Leusden
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
La Madeleine
Brussel
21:00
Little Devil
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
15:00
Mezz
Breda
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:30
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag

zaterdag 16 maart 2019

20:00
Tommy Emmanuel 013, Tilburg
23:00
Zer00's Heroes: K-otic Live 013, Tilburg
Foto De Staat
De Staat AFAS Live, Amsterdam
5
4
Clean Pete - Afblijven Agnietenhof, Tiel
Paul de Leeuw - Vette Pech! Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alcuna Wilds Altstadt, Eindhoven
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael ATLAS Theater, Emmen
19:00
Thanatos + Soulburn + Graceless Baroeg, Rotterdam
21:00
St. Patrick's Day Bibelot, Dordrecht
21:00
DANS! Bibelot, Dordrecht
20:30
David Kweksilber Bimhuis, Amsterdam
Foto Dodgy
Dodgy Bitterzoet, Amsterdam
1
1
20:30
Steve Hillage Band / System 7 Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Dirty Daddies Brothers, Bunnik
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
MILLENNIALS C.C. Cayen, Enkhuizen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 C.C. De Grote Post, Oostende
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
21:00
Neil Diamond Memories Cacaofabriek, Helmond
21:00
Jean Paul Rena Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
J R&B Bluesband Cafe De Pijpenla, Harlingen
20:30
John West - Het neusje van de zalm Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Nacht van de Nederpop met VOF de Kunst Corneel, Lelystad
Angela Groothuizen - Lueke binge Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
X Raiders + Rhinorino + Wildebeast dB's, Utrecht
20:00
The Grand East De Amer, Amen
Nathalie Baartman - Breek De Dialoog, Ermelo
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Dulfer plays Blues De Kleine Willem, Enschede
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Klif, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Amy Winehouse tribute De Lantaarn, Hellendoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren De Maaspoort, Venlo
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou! De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
20:00
3J'S - Heroes of Music De Meenthe, Steenwijk
20:15
Bertolf - Soelaas De Meerpaal, Dronten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Oosterpoort, Groningen
21:00
2000 Motels De Peppel, Zeist
20:30
Frank Rensen De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back De Smeltkroes, Maarheeze
21:30
Nico Dijkshoorn and The Hank Five De Vorstin, Hilversum
Stefano Keizers - Erg Heel De Weijer, Boxmeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
00:00
Benjamin Damage / Cadans / Kobosil / Paula Temple Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band Doornroosje, Nijmegen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Drommedaris, Enkhuizen
20:30
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers - Let's Go Crazy DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Vive La Fête Duycker, Hoofddorp
20:00
Jennie Lena ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Uit De Riolen van Eindhoven 2019 Effenaar, Eindhoven
1
20:30
CCC Inc Fluor, Amersfoort
20:00
PUUR: Niels Geusebroek e.a. Gebouw T, Bergen op Zoom
23:00
Cynkt / Falhaber / Jeisson Drenth / Ringo live / Seek The Note Gigant, Apeldoorn
Patrick Laureij Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Blackbird Grenswerk, Venlo
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble Hedon, Zwolle
23:00
University of Dance Invites Freddy Moreira Hedon, Zwolle
19:30
Douwe Bob Hedon, Zwolle
21:00
Dr. Love dance classic party Het Bolwerk, Sneek
Ruben Hein Het Evertshuis, Bodegraven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
The Kik Hertaalt! Hoftheater, Raalte
Foto Oomph!
Oomph! Iduna, Drachten
1
20:30
David Weber-Krebs / Krista Detor In the Woods, Leusden
19:00
Jenifer Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Desert Storm / Komatsu Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Jeroen van Merwijk - Lucky Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
The Analogues Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Epik High La Madeleine, Brussel
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband Little Devil, Tilburg
Kommil Foo - Oogst Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Robby Valentine's tribute to Queen Manifesto, Hoorn
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
19:00
Bastian Baker Melkweg, Amsterdam
19:30
Polo & Pan Melkweg, Amsterdam
Foto De Raggende Manne
De Raggende Manne Melkweg, Amsterdam
1
Monomyth Merleyn, Nijmegen
22:00
Cymbaline / Taveneer Merleyn, Nijmegen
20:30
The Hillbilly Moonshiners Metropool, Hengelo
20:00
Indian Askin Metropool, Hengelo
20:00
Kissin' Dynamite Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
15:00
Ik Zie U Graag ... Mezz, Breda
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:30
The Simon & Garfunkel Story Musis, Arnhem
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT) Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Focus Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Quill Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Canticum Anglicum Oude Kerkje, Kortenhoef
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love' Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Tachyon & Exices P3, Purmerend
20:30
James Burki / The Sprvk Paard, Den Haag
Pagina 1