Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
013
Tilburg
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater De Veste
Delft
20:00
dB's
Utrecht
14:00
Sporthal Rusheuvel
Oss
21:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Duycker
Hoofddorp
Theater de Koornbeurs
Franeker
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Amer
Amen
20:00
Brothers
Bunnik
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
De Smeltkroes
Maarheeze
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
P3
Purmerend
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Weijer
Boxmeer
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
21:00
Patronaat
Haarlem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Iduna
Drachten
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Cacaofabriek
Helmond
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Corneel
Lelystad
Merleyn
Nijmegen
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Maaspoort
Venlo
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Kik
Elst
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Metropool Enschede
Enschede
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
zaterdag 16 maart 2019
23:00
Zer00's Heroes: K-otic Live
013, Tilburg
20:00
ZAZ
Rockhal, Esch zur Alzette
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
20:00
X Raiders + Rhinorino + Wildebeast
dB's, Utrecht
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal Rusheuvel, Oss
21:00
White Spandex
The Jack, Eindhoven
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Vive La Fête
Duycker, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
23:00
University of Dance Invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
20:00
Uit De Riolen van Eindhoven 2019
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tommy Emmanuel
013, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Wild Romance
Poppodium Volt, Sittard
21:30
The Whiskey Men @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:30
The Simon & Garfunkel Story
Musis, Arnhem
20:00
The Quill
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
The Kik Hertaalt!
Hoftheater, Raalte
20:30
The Hillbilly Moonshiners
Metropool, Hengelo
19:30
The Hazzah
Paard, Den Haag
20:00
The Grand East
De Amer, Amen
20:00
The Dirty Daddies
Brothers, Bunnik
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Cinematic Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Smeltkroes, Maarheeze
19:00
The Analogues
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Thanatos + Soulburn + Graceless
Baroeg, Rotterdam
21:00
Temple Fang
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:00
Tachyon & Exices
P3, Purmerend
20:30
Steve Hillage Band / System 7
Boerderij, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
21:00
St. Patrick's Day
Bibelot, Dordrecht
19:00
Southern Bluesnight - 23e editie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
SCREW HOUSTON + DEAD GIVEAWAY + NEW BEST FRIEND
Willemeen, Arnhem
20:30
Savannah - Back to the Country - Part 8
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ruben Hein
Het Evertshuis, Bodegraven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
C.C. Myllesweerd, Mill
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Doornroosje, Nijmegen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Romy Monteiro
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Robby Valentine's tribute to Queen
Manifesto, Hoorn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Ramon Valle Trio & Rick Margitza
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
PUUR: Niels Geusebroek e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
21:00
Pieter Jansen / Working Titles
Patronaat, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
20:15
Paul de Munnik
Theater Aan de Slinger, Houten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Orkest van de Achttiende Eeuw
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Oomph!
Iduna, Drachten
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
21:30
Nico Dijkshoorn and The Hank Five
Vorstin, Hilversum
21:00
Neil Diamond Memories
Cacaofabriek, Helmond
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Nacht van de Nederpop met VOF de Kunst
Corneel, Lelystad
Monomyth
Merleyn, Nijmegen
21:00
MILLENNIALS
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:30
Miles Hunt (The Wonder Stuff)
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Hedon, Zwolle
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
21:00
Maiden United
Podium 't Beest, Goes
20:00
Loreena McKennitt
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Leifur James
Paradiso, Amsterdam
20:15
Lakshmi - Adem
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Kissin' Dynamite
Metropool Enschede, Enschede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Kenny B
Patronaat, Haarlem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
20:00
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
S.C.C. De Enck, Oirschot