PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 mrt
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Altstadt
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
21:00
De Lantaarn
Hellendoorn
Drommedaris
Enkhuizen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater De Tuin
Leusden
1
Theater de Stoep
Spijkenisse
Melkweg
Amsterdam
1
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Grenswerk
Venlo
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Theater RhederArt
Dieren
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Agnietenhof
Tiel
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
3
21:00
Simplon
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
In the Woods
Leusden
Het Veur Theater
Leidschendam
Melkweg
Amsterdam
2
AFAS Live
Amsterdam
6
4
20:00
Reimink
Lemelerveld
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
1
19:30
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
1
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
De Klif
Nijmegen
20:00
La Madeleine
Brussel
Schouwburg Rex
Mol
21:30
Vera
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. De Grote Post
Oostende
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cafe De Pijpenla
Harlingen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Paradiso
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Podium `t Beest
Goes
Theater De Kik
Elst
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Maaspoort
Venlo
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
Hedon
Zwolle

zaterdag 16 maart 2019

21:00
2000 Motels De Peppel, Zeist
20:00
3J'S - Heroes of Music De Meenthe, Steenwijk
20:30
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers - Let's Go Crazy DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Alcuna Wilds Altstadt, Eindhoven
Alex Roeka - En toen ineens Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
21:00
Amy Winehouse tribute De Lantaarn, Hellendoorn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Drommedaris, Enkhuizen
Angela Groothuizen - Lueke binge Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Foto Anne Soldaat / Yorick van Norden
Anne Soldaat / Yorick van Norden Theater De Tuin, Leusden
1
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto Bastian Baker
Bastian Baker Melkweg, Amsterdam
1
00:00
Benjamin Damage / Cadans / Kobosil / Paula Temple Doornroosje, Nijmegen
20:15
Bertolf - Soelaas De Meerpaal, Dronten
20:00
Blackbird Grenswerk, Venlo
19:30
Bleak / Laguna / Sunflower Trix, Antwerpen
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Canticum Anglicum Oude Kerkje, Kortenhoef
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
CCC Inc Fluor, Amersfoort
20:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Theater RhederArt, Dieren
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Clean Pete - Afblijven Agnietenhof, Tiel
Foto Colter Wall
Colter Wall Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
3
21:00
CUT_ Simplon, Groningen
22:00
Cymbaline / Taveneer Merleyn, Nijmegen
23:00
Cynkt / Falhaber / Jeisson Drenth / Ringo live / Seek The Note Gigant, Apeldoorn
21:00
DANS! Bibelot, Dordrecht
20:30
David Kweksilber Bimhuis, Amsterdam
20:30
David Weber-Krebs / Krista Detor In the Woods, Leusden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Het Veur Theater, Leidschendam
Foto De Raggende Manne
De Raggende Manne Melkweg, Amsterdam
2
Foto De Staat
De Staat AFAS Live, Amsterdam
6
4
20:00
Def Americans Reimink, Lemelerveld
20:30
Desert Storm / Komatsu Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:45
Diggy Dex Karavaan clubtour TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Dodgy
Dodgy Bitterzoet, Amsterdam
1
19:30
Douwe Bob Hedon, Zwolle
21:00
Dr. Love dance classic party Het Bolwerk, Sneek
21:00
Drunken Dolly Rotown, Rotterdam
1
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband Little Devil, Tilburg
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Klif, Nijmegen
20:00
Epik High La Madeleine, Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Rex, Mol
21:30
FEWS Vera, Groningen
20:00
Focus Neushoorn, Leeuwarden
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 C.C. De Grote Post, Oostende
20:30
Frank Rensen De Roode Bioscoop, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus Theaters Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parktheater, Eindhoven
20:00
Guus Meeuwis Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Dulfer plays Blues De Kleine Willem, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry Spant!, Bussum
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables Scheldetheater, Terneuzen
Foto Holland Zingt Hazes
Holland Zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
15:00
Ik Zie U Graag ... Mezz, Breda
20:00
Indian Askin Metropool, Hengelo
20:00
J R&B Bluesband Cafe De Pijpenla, Harlingen
21:00
Jacco Wynia TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
James Burki / The Sprvk Paard, Den Haag
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Janne Schra - Lalala Love Podium onder de toren, Grootschermer
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Jean Paul Rena Café de Gouden Leeuw, Nispen
19:00
Jenifer Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jennie Lena ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jeroen van Merwijk - Lucky Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love' Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Theater PePijn, Den Haag
20:30
John West - Het neusje van de zalm Chassé Theater, Breda
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael ATLAS Theater, Emmen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Joy Division Undercover Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
1
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Kenny B Patronaat, Haarlem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Kissin' Dynamite Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
Kommil Foo - Oogst Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Lakshmi - Adem Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Leifur James Paradiso, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT) Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Loreena McKennitt TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Maiden United Podium `t Beest, Goes
Marco Lopes - Moedt Theater De Kik, Elst
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de dieren De Maaspoort, Venlo
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble Hedon, Zwolle
Pagina 1