PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 12 feb
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
1
20:30
Cinetol
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Botanique
Brussel
1
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
So What!
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:45
Merleyn
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Kaffee Met
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
Zaantheater
Zaandam
19:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
wo 13 feb
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Kielzog
Hoogezand
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
1
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht

dinsdag 12 februari 2019

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater de Griffioen, Amstelveen
19:00
Steph Grace Paradiso, Amsterdam
Foto Thomas Dybdahl
Thomas Dybdahl Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
Foto Avatar
Avatar Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Bob Moses Paradiso, Amsterdam
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Steve Forbert
Steve Forbert Het Zonnehuis, Amsterdam
1
20:30
R.O x Konoba Cinetol, Amsterdam
Foto ZAZ
ZAZ AFAS Live, Amsterdam
1
19:00
AJR Melkweg, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Maagd, Bergen op Zoom
Foto Bodega / Ohmme
Bodega / Ohmme Botanique, Brussel
1
19:00
Celtic Legends Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mulder & Sons So What!, Gouda
20:00
Jacob Collier De Oosterpoort, Groningen
20:30
Cam Penner / Jon Wood Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
The Bootleg Beatles Muziekgieterij, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:45
Cosmo Sheldrake Merleyn, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Joelle Goercharn Kaffee Met, Venray
20:00
Brian Downey's Alive and Dangerous Spirit of 66, Verviers
Romy Monteiro Zaantheater, Zaandam
19:00
Hedon Academy met Guido Aalbers Hedon, Zwolle
19:30
Dinner Jazz Hedon, Zwolle

woensdag 13 februari 2019

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lakshmi - Adem TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
The Bootleg Beatles Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Hof 88, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Murth Mossel - Pauwer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
dodie Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
20:30
Ohmme Cinetol, Amsterdam
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Ghostemane Melkweg, Amsterdam
21:00
Jade Bird Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
20:00
Jacob Collier Paradiso, Amsterdam
Foto Ennio Morricone
Ennio Morricone Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Orpheus, Apeldoorn
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ali B Diligentia, Den Haag
20:00
Cosmo Sheldrake Paard, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Parktheater, Eindhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Kleine Willem, Enschede
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead Vera, Groningen
Thijs Kemperink - Bonje Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Comedy Night Simplon, Groningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Hengelo, Hengelo
Romy Monteiro Het Kielzog, Hoogezand
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto Clean Pete - Afblijven
Clean Pete - Afblijven Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
1
Martijn Koning - Koning van de dieren De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Bertolf - Soelaas Schouwburg De Kring, Roosendaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Oi Va Voi LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Paul de Munnik Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Kantine Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Agnietenhof, Tiel
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Anna Lotte / Wouter Maryne De Helling, Utrecht
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pagina 1