PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 12 feb
AFAS Live
Amsterdam
1
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Het Zonnehuis
Amsterdam
1
19:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cinetol
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
So What!
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kaffee Met
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Hedon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Hedon
Zwolle
20:45
Merleyn
Nijmegen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Botanique
Brussel
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
00:00
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
wo 13 feb
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Chassé Theater
Breda
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Agnietenhof
Tiel
Deventer Schouwburg
Deventer
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
1
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond

dinsdag 12 februari 2019

Foto ZAZ
ZAZ AFAS Live, Amsterdam
1
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Thomas Dybdahl
Thomas Dybdahl Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Bootleg Beatles Muziekgieterij, Maastricht
Foto Steve Forbert
Steve Forbert Het Zonnehuis, Amsterdam
1
19:00
Steph Grace Paradiso, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Bussel, Oosterhout
Romy Monteiro Zaantheater, Zaandam
20:30
R.O x Konoba Cinetol, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mulder & Sons So What!, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Joelle Goercharn Kaffee Met, Venray
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jacob Collier De Oosterpoort, Groningen
19:00
Hedon Academy met Guido Aalbers Hedon, Zwolle
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Dinner Jazz Hedon, Zwolle
20:45
Cosmo Sheldrake Merleyn, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:00
Celtic Legends Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Cam Penner / Jon Wood Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Brian Downey's Alive and Dangerous Spirit of 66, Verviers
Foto Bodega / Ohmme
Bodega / Ohmme Botanique, Brussel
1
20:30
Bob Moses Paradiso, Amsterdam
Foto Avatar
Avatar Melkweg, Amsterdam
1
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
19:00
AJR Melkweg, Amsterdam

woensdag 13 februari 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Meervaart, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Hof 88, Almelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Titanic - Valuascollege De Maaspoort, Venlo
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Philharmonie Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Kemperink - Bonje Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Bootleg Beatles Podium Victorie, Alkmaar
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Sounds Niets te verliezen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Chassé Theater, Breda
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Zonder Verdoving Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Harmonie, Leeuwarden
Romy Monteiro Het Kielzog, Hoogezand
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Zaantheater, Zaandam
20:00
Paul de Munnik Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Oi Va Voi LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Ohmme Cinetol, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Murth Mossel - Pauwer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Lakshmi - Adem TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
John West - Het neusje van de zalm Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Jade Bird Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Jacob Collier Paradiso, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Ghostemane Melkweg, Amsterdam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Ennio Morricone
Ennio Morricone Sportpaleis, Antwerpen
19:30
dodie Melkweg, Amsterdam
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cosmo Sheldrake Paard, Den Haag
20:30
Comedy Night Simplon, Groningen
Foto Clean Pete - Afblijven
Clean Pete - Afblijven Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
1
Claudia de Breij - Nu TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pagina 1