PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
1
De hoogte
Winsum
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Huiskamer
Weert
20:30
Het Trefpunt
Warmond
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
dB`s
Utrecht
20:15
ACU
Utrecht
1
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
8
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
1
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
P3
Purmerend
1
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Pook
Oostknollendam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
1
1
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
9
1
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
1
1
DeMess
Naarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Spot
Middelburg
00:00
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
In the Woods
Leusden
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
Metropool
Hengelo
1
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
23:00
Vera
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:30
The Jack
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
De Cammeleur
Dongen
Theater De Omval
Diemen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Klif 12
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
19:00
La Madeleine
Brussel

zaterdag 12 januari 2019

21:00
The Sore Losers Hedon, Zwolle
22:00
Wipneus en Pim Hedon, Zwolle
Foto Kayak
Kayak Boerderij, Zoetermeer
1
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda De hoogte, Winsum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Huiskamer, Weert
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
21:00
Exoplaneteers Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Beverly Jo Scott Spirit of 66, Verviers
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek De Maaspoort, Venlo
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:00
UTCA Hiphop feat Josbros dB`s, Utrecht
20:15
The Shenanigans ACU, Utrecht
1
23:00
Tante Joke Karaoke Band TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Dawn Brothers EKKO, Utrecht
Gosto TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Delain
Delain DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
8
20:00
Boef 013, Tilburg
Foto De Bonanza: Rob Stenders
De Bonanza: Rob Stenders 013, Tilburg
1
Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Disturbance, Doodskop, G.O.H. en Oppakkuh Het Bolwerk, Sneek
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
20:00
Het Amstel Quartet ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Knight of the Guitar II P3, Purmerend
1
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Theater De Lievekamp, Oss
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
20:15
Paul de Munnik Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Fiesta Macumba Doornroosje, Nijmegen
Foto Amorphis / Soilwork
Amorphis / Soilwork Doornroosje, Nijmegen
9
1
20:15
Handsome Poets en Orange Skyline Doornroosje, Nijmegen
Foto Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Canshaker Pi / The Mighty Breaks Merleyn, Nijmegen
1
1
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
DansPaleis Van Kooten De Spot, Middelburg
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
20:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur Theater De Tuin, Leusden
20:30
Grant Peeples / Hadley McCall Thackston In the Woods, Leusden
21:00
Heidevolk Corneel, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:45
AlascA Neushoorn, Leeuwarden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
20:15
Jasper Steverlinck Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Aan de Slinger, Houten
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder C.C. De Steenoven, Herzele
Foto DeWolff
DeWolff Metropool, Hengelo
1
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
LIVE: The Wave Muziekcafé Helmond, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Spunyboys Patronaat, Haarlem
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek Patronaat, Haarlem
23:00
Pushin Wood Vera, Groningen
Foto Yungblud
Yungblud Vera, Groningen
1
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
23:00
DJ Nomad & Residents Vera, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Snareskin / Wantigga Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:30
Deaf Förever The Jack, Eindhoven
20:15
Carmen Souza Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Kid Harlequin Altstadt, Eindhoven
21:00
This Is Jackson - Thriller Effenaar, Eindhoven
15:00
Vocaal Ensemble MUSA St. Catherinakerk, Eindhoven
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Monsters of Rock: AC/DC UK / Powerslave / Snaggletoöth / The Metallica Iduna, Drachten
21:00
Orgel Vreten Bibelot, Dordrecht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Theater de Kampanje, Den Helder
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Barrelhouse Theater Hofpoort, Coevorden
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
Pagina 1