PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Vera
Groningen
1
23:00
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Huiskamer
Weert
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:30
The Jack
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
15:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
19:30
P60
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
Metropool
Hengelo
1
Merleyn
Nijmegen
1
1
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
La Madeleine
Brussel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koningshof
Maassluis
Klif 12
Den Hoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
In the Woods
Leusden
19:30
Iduna
Drachten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Hedon
Zwolle
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
8
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
9
1
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
DeMess
Naarden
20:00
De Spot
Middelburg

zaterdag 12 januari 2019

20:30
The Fortunate Sons Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
Foto Yungblud
Yungblud Vera, Groningen
1
23:00
DJ Nomad & Residents Vera, Groningen
23:00
Pushin Wood Vera, Groningen
23:00
Tante Joke Karaoke Band TivoliVredenburg, Utrecht
Gosto TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Paul de Munnik Theater Zinin, Nijverdal
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
20:00
Barrelhouse Theater Hofpoort, Coevorden
Anne-Marie Jung - Ram Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Theater Geert Teis, Stadskanaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
20:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur Theater De Tuin, Leusden
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Huiskamer, Weert
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:30
Deaf Förever The Jack, Eindhoven
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jasper Steverlinck Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
15:00
Vocaal Ensemble MUSA St. Catherinakerk, Eindhoven
20:00
Beverly Jo Scott Spirit of 66, Verviers
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
20:30
Postmen Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
20:00
The Spunyboys Patronaat, Haarlem
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek Patronaat, Haarlem
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw gaat vreemd Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Jeremy Loops
Jeremy Loops Paradiso, Amsterdam
2
19:30
The Dolmen P60, Amstelveen
20:00
Knight of the Guitar II P3, Purmerend
1
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:45
AlascA Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Carmen Souza Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: The Wave Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Lilian Vieira Grupo Musis, Arnhem
20:30
Snareskin / Wantigga Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
Foto DeWolff
DeWolff Metropool, Hengelo
1
Foto Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Canshaker Pi / The Mighty Breaks Merleyn, Nijmegen
1
1
23:45
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
19:30
Famke Louise Luxor Live, Arnhem
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
21:00
Exoplaneteers Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Grant Peeples / Hadley McCall Thackston In the Woods, Leusden
19:30
Monsters of Rock: AC/DC UK / Powerslave / Snaggletoöth / The Metallica Iduna, Drachten
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Disturbance, Doodskop, G.O.H. en Oppakkuh Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Sore Losers Hedon, Zwolle
22:00
Wipneus en Pim Hedon, Zwolle
20:15
Voltage: Tom Petty tribute Gigant, Apeldoorn
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Physical Graffiti Fluor, Amersfoort
20:30
The Dawn Brothers EKKO, Utrecht
21:00
This Is Jackson - Thriller Effenaar, Eindhoven
20:00
Het Amstel Quartet ECI Cultuurfabriek, Roermond
Foto Delain
Delain DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
8
00:00
Fiesta Macumba Doornroosje, Nijmegen
Foto Amorphis / Soilwork
Amorphis / Soilwork Doornroosje, Nijmegen
9
1
20:15
Handsome Poets en Orange Skyline Doornroosje, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
20:00
DansPaleis Van Kooten De Spot, Middelburg
Pagina 1