PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
20:30
013
Tilburg
1
013
Tilburg
1
20:15
ACU
Utrecht
1
AFAS Live
Amsterdam
4
2
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Bibelot
Dordrecht
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
1
00:00
Bon theater
Medemblik
20:30
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
BREStheater
Brielle
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. De Werf
Aalst
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Chassé Theater
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cultura
Ede
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Cammeleur
Dongen
De hoogte
Winsum
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Muze
Noordwijk
1
1
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
DeMess
Naarden
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
9
20:15
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
8
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Gigant
Apeldoorn
22:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:30
Iduna
Drachten
20:30
In the Woods
Leusden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Klif 12
Den Hoorn
Koningshof
Maassluis
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
1
Metropool
Hengelo
1
20:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
20:30
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P3
Purmerend
1
19:30
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
15:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar

zaterdag 12 januari 2019

20:30
De Bonanza: Rob Stenders 013, Tilburg
1
Foto Boef
Boef 013, Tilburg
1
20:15
The Shenanigans ACU, Utrecht
1
Foto Holy Hell Tour
Holy Hell Tour AFAS Live, Amsterdam
4
2
Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten
21:00
Kid Harlequin Altstadt, Eindhoven
20:00
Anne Bakker / Carly E. Amstelkerk, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
Foto Orgel Vreten
Orgel Vreten Bibelot, Dordrecht
1
20:30
Phil's Music Laboratory Bimhuis, Amsterdam
Foto Kayak
Kayak Boerderij, Zoetermeer
1
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
20:30
Henk Dissel Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen BREStheater, Brielle
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder C.C. De Steenoven, Herzele
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Night Fever Chassé Theater, Breda
16:00
The Yearlings Concerto, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Heidevolk Corneel, Lelystad
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
UTCA Hiphop feat Josbros dB's, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda De hoogte, Winsum
Alex Roeka - En toen ineens De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek De Maaspoort, Venlo
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
20:00
Alcuna Wilds De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
DansPaleis Van Kooten De Spot, Middelburg
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
00:00
Fiesta Macumba Doornroosje, Nijmegen
Foto Amorphis / Soilwork
Amorphis / Soilwork Doornroosje, Nijmegen
9
20:15
Handsome Poets en Orange Skyline Doornroosje, Nijmegen
Foto Delain
Delain DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
8
20:00
Het Amstel Quartet ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
This Is Jackson - Thriller Effenaar, Eindhoven
20:30
The Dawn Brothers EKKO, Utrecht
20:00
Physical Graffiti Fluor, Amersfoort
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Voltage: Tom Petty tribute Gigant, Apeldoorn
22:00
Wipneus en Pim Hedon, Zwolle
21:00
The Sore Losers Hedon, Zwolle
21:00
Disturbance, Doodskop, G.O.H. en Oppakkuh Het Bolwerk, Sneek
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
19:30
Monsters of Rock: AC/DC UK / Powerslave / Snaggletoöth / The Metallica Iduna, Drachten
20:30
Grant Peeples / Hadley McCall Thackston In the Woods, Leusden
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
21:00
Exoplaneteers Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
19:30
Famke Louise Luxor Live, Arnhem
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
23:45
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam
Foto Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Canshaker Pi / The Mighty Breaks Merleyn, Nijmegen
1
Foto DeWolff
DeWolff Metropool, Hengelo
1
20:30
Snareskin / Wantigga Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
20:30
Lilian Vieira Grupo Musis, Arnhem
22:00
LIVE: The Wave Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Carmen Souza Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
AlascA Neushoorn, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Knight of the Guitar II
Knight of the Guitar II P3, Purmerend
1
19:30
The Dolmen P60, Amstelveen
Foto Jeremy Loops
Jeremy Loops Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw gaat vreemd Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek Patronaat, Haarlem
20:00
The Spunyboys Patronaat, Haarlem
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Postmen Podium Victorie, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
20:00
Beverly Jo Scott Spirit of 66, Verviers
15:00
Vocaal Ensemble MUSA St. Catherinakerk, Eindhoven
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jasper Steverlinck Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pagina 1