PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
Theater 't Pand
Gorinchem
Vera
Groningen
1
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
Hedon
Zwolle
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:00
dB`s
Utrecht
De Muze
Noordwijk
1
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Singer Theater
Laren
21:00
Effenaar
Eindhoven
Theater de Huiskamer
Weert
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
ACU
Utrecht
1
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
P60
Amstelveen
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Metropool Enschede (voormalig Atak)
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
23:00
Vera
Groningen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Klif 12
Den Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
BREStheater
Brielle
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
00:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Iduna
Drachten
Theater De Omval
Diemen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Musis
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Cammeleur
Dongen
Posttheater
Arnhem
20:00
P3
Purmerend
1
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
1
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
23:45
Melkweg
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Pook
Oostknollendam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
AFAS Live
Amsterdam
3
2
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
21:00
Corneel
Lelystad
19:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
In the Woods
Leusden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard

zaterdag 12 januari 2019

Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
Foto Yungblud
Yungblud Vera, Groningen
1
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Wipneus en Pim Hedon, Zwolle
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
20:15
Voltage: Tom Petty tribute Gigant, Apeldoorn
15:00
Vocaal Ensemble MUSA St. Catherinakerk, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
20:00
UTCA Hiphop feat Josbros dB`s, Utrecht
Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
21:00
This Is Jackson - Thriller Effenaar, Eindhoven
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Huiskamer, Weert
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
16:00
The Yearlings Concerto, Amsterdam
20:00
The Spunyboys Patronaat, Haarlem
21:00
The Sore Losers Hedon, Zwolle
20:15
The Shenanigans ACU, Utrecht
1
20:30
The Fortunate Sons Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
The Dolmen P60, Amstelveen
20:30
The Dawn Brothers EKKO, Utrecht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
23:00
Tante Joke Karaoke Band TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Snareskin / Wantigga Metropool Enschede (voormalig Atak), Enschede
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur Theater De Tuin, Leusden
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
23:00
Pushin Wood Vera, Groningen
20:30
Postmen Podium Victorie, Alkmaar
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Physical Graffiti Fluor, Amersfoort
20:30
Phil's Music Laboratory Bimhuis, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
20:15
Paul de Munnik Theater Zinin, Nijverdal
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen BREStheater, Brielle
21:00
Orgel Vreten Bibelot, Dordrecht
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
20:00
Night Fever Chassé Theater, Breda
19:30
Monsters of Rock: AC/DC UK / Powerslave / Snaggletoöth / The Metallica Iduna, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
LIVE: The Wave Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Lilian Vieira Grupo Musis, Arnhem
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
20:00
Knight of the Guitar II P3, Purmerend
1
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:00
Kid Harlequin Altstadt, Eindhoven
Foto Kayak
Kayak Boerderij, Zoetermeer
1
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek Patronaat, Haarlem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
23:45
Joost van Bellen Melkweg, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Theater De Lievekamp, Oss
Foto Jeremy Loops
Jeremy Loops Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw gaat vreemd Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:15
Jasper Steverlinck Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Foto Holy Hell Tour
Holy Hell Tour AFAS Live, Amsterdam
3
2
20:00
Het Amstel Quartet ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Henk Dissel Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
21:00
Heidevolk Corneel, Lelystad
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
20:15
Handsome Poets en Orange Skyline Doornroosje, Nijmegen
20:30
Grant Peeples / Hadley McCall Thackston In the Woods, Leusden
Gosto TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder C.C. De Steenoven, Herzele
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Fiesta Macumba Doornroosje, Nijmegen
19:30
Famke Louise Luxor Live, Arnhem
21:00
Exoplaneteers Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pagina 1