Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Merleyn
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:30
P60
Amstelveen
Vera
Groningen
013
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
Corneel
Lelystad
20:15
Openluchttheater Ede
Ede
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
Riche
Boxmeer
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Fort33
Leusden
20:00
Café De Meister
Geleen
18:30
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
C.C. De Kei
Reusel
21:00
Altstadt
Eindhoven
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
17:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
BREStheater
Brielle
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
013
Tilburg
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Dorpskerk Ruurlo
Ruurlo
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Savelberklooster
Heerlen
23:15
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
18:15
Bimhuis
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Amer
Amen
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Groene Engel
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
P3
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
RAI Theater
Amsterdam
19:00
Cacaofabriek
Helmond
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Gigant
Apeldoorn
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 22 september 2018
16:30
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
20:30
AD MOSAM BaRock: Concert & Jam
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Afrika Museum @ Merleyn
Merleyn, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:30
Alltheniko / Emerald / Ranger / The Exalted Piledriver! / Tytan / Vhäl
P60, Amstelveen
Amyl and The Sniffers
Vera, Groningen
Andy McKee
013, Tilburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Best of Foo
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Bishop Briggs
Tolhuistuin, Amsterdam
Broederliefde
Ahoy, Rotterdam
Brotherhood presents: Boef
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Candy Dulfer
Metropool, Hengelo
20:00
Dag in het kader van de internationale vrede
Meervaart, Amsterdam
22:00
Dance Classics: Ben Liebrand - 21+
Corneel, Lelystad
20:15
De Dijk
Openluchttheater Ede, Ede
Deafheaven
Paradiso, Amsterdam
21:00
Decibelles
Paard, Den Haag
20:00
DEEP ft. Gary Beck
Hedon, Zwolle
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Dubbus Reünie
Riche, Boxmeer
21:00
Dvl (The Hoax & Guy Forsyth)
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Elephant Tree / Mothership / Stoned Jesus
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Franck Carducci Band + Mary Reynaud
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Gilad Hekselman
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Herman van Veen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Honey Bucket / Woolen Men
Vera, Groningen
20:00
Ilse DeLange
Patronaat, Haarlem
19:30
In the Woods - Kevin Welch
Fort33, Leusden
20:00
Ithilien
Café De Meister, Geleen
18:30
Janne Schra
Mezz, Breda
20:00
Jazzalike
Metropool, Hengelo
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
21:00
Josh Island + Blind Surfer
Altstadt, Eindhoven
11:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
17:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
14:00
K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
20:00
Kevin
Simplon, Groningen
20:00
Kid Creole & The Coconuts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kovacs
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Kubilay Kaya
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lisa Lois Sings Adèle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Live at LOLA: Raw Medicine
LOLA050, Groningen
22:00
LIVE: Permanent (IT), a tribute to Joy Division
Muziekcafé Helmond, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
BREStheater, Brielle
Madensuyu
Luxor Live, Arnhem
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Mamadou Kelly
Bitterzoet, Amsterdam
MaYaN
De Helling, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Mr Scruff
013, Tilburg
19:30
New Cool Collective
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Nick & Simon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Panfluit- en orgelmuziek in dorpskerk Ruurlo
Dorpskerk Ruurlo, Ruurlo
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Paul de Munnik
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Popronde Heerlen 2018
Savelberklooster, Heerlen
23:15
Pro Freestyle Afterparty - hosted by HEAVN
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Ruben Hein
Gebouw-T, Bergen op Zoom
18:15
Salon Joussour
Bimhuis, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Sfera Ebbasta
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shakatak
Iduna, Drachten
00:00
Skee Mask / Zenker Brothers
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Superstijl
Podium 't Beest, Goes
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Chopin Meets The Blues
Paard, Den Haag
20:00
Tangarine
De Amer, Amen
19:30
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam
20:30
Tessera Ensemble
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Blues Caravan
De Bosuil, Weert
The Devil Makes Three
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Doors Alive
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Dutch Queen Tribute
De Flux, Zaandam
20:30
The Pilgrims + The Pretty Faces
Groene Engel, Oss
The Preacher Men - Blue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Three Al's
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
This Is Jackson
P3, Purmerend
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
19:00
Urban Matterz - Old School Hip Hop Concert
Cacaofabriek, Helmond
Waylon
013, Tilburg
20:00
Xavier Rudd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 23 september 2018
a balladeer
Gigant, Apeldoorn
20:15
Allman Brown
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Amanda Anne Platt
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Amyl and The Sniffers
Merleyn, Nijmegen
20:30
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bach's Brandenburgse Concert - Tim Kliphuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen