Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gigant
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Corneel
Lelystad
Theater De Veste
Delft
Melkweg
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
21:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Vera
Groningen
18:00
La Madeleine
Brussel
Ahoy
Rotterdam
21:00
StudioGonz
Gouda
Ahoy
Rotterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Weijer
Boxmeer
Wilminktheater
Enschede
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
EKKO
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
So What!
Gouda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Bimhuis
Amsterdam
12:30
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Flux
Zaandam
Gasthuiskerk
Doesburg
Werftheater
Utrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
LOLA050
Groningen
17:00
Dynamo
Eindhoven
17:00
Plato Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Meester
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Paard
Den Haag
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Altstadt
Eindhoven
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Spant!
Bussum
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Iduna
Drachten
21:30
Hedon
Zwolle
20:30
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Grenswerk
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
19:00
P60
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Pul
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Metropool
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
19:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
RAI Theater
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
P3
Purmerend
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
vrijdag 21 september 2018
Waylon
Gigant, Apeldoorn
21:00
Waltzburg
Luxor Live, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Trinity
Corneel, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Tom Grennan
Melkweg, Amsterdam
20:00
This Is Jackson
Duycker, Hoofddorp
21:00
Theo Lawrence & The Hearts
Rotown, Rotterdam
20:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
21:00
THE PENSKE FILE + WOLVES & WOLVES & WOLVES & WOLVES
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Outsiders
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
21:00
The Koalaz
Patronaat, Haarlem
20:30
The Dutch Queen Tribute
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Crooked EP release
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Ten Years Today
Vera, Groningen
18:00
Straight No Chaser
La Madeleine, Brussel
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
21:00
shuulak
StudioGonz, Gouda
Samantha Steenwijk
Ahoy, Rotterdam
20:30
Rowwen Heze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rick Astley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Prince Tribute Band
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Popronde Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Weijer, Boxmeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
21:00
Permanent (IT, Joy Division tribute)
Little Devil, Tilburg
20:00
Patat Met: PEER + Silent War + Electric Company
Vorstin, Hilversum
21:00
Morrissey Indeed / the obsCURE
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Michael Nau
EKKO, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Meena Cryle & The Chris Fillmore Band
De Bosuil, Weert
20:30
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marble Sounds
So What!, Gouda
20:00
Make It Jazzfestival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Madensuyu
Muziekgieterij, Maastricht
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Layla Chaker & Holland Baroque
Bimhuis, Amsterdam
12:30
Laurens de Boer
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
21:00
Kovacs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
KingFisher Sky / Playgrounded
De Flux, Zaandam
Kiki Schippers - Waar
Gasthuiskerk, Doesburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Jungle By Night
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Jas Josland (NZ) @LOLA
LOLA050, Groningen
17:00
Jaret Reddick 'Heartache & Hilarity tour'
Dynamo, Eindhoven
17:00
Janne Schra
Plato Groningen, Groningen
20:00
Janne Schra
De Oosterpoort, Groningen
Ilse DeLange
Doornroosje, Nijmegen
21:00
House Classics: DJ Jean + DJ Jurgen + DJ Jose
De Meester, Almere
Herman van Veen
Deventer Schouwburg, Deventer
Her Majesty
Paard, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Gruppo Sportivo
Podium Victorie, Alkmaar
Figgie
Altstadt, Eindhoven
23:30
Dollkraut / Jennifer Cardini / Job Sifre
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Spant!, Bussum
22:15
Djangus
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Dilana
Iduna, Drachten
21:30
Delic
Hedon, Zwolle
20:30
De Dan Komen We Wel Naar Júllie Toer / De Wederkomst
Simplon, Groningen
Darwin Deez / Soccer Mommy
Paradiso, Amsterdam
22:00
Dark Boutique
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Grenswerk, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Chris Jagger Band
Bibelot, Dordrecht
20:15
Bot
Luxor Live, Arnhem
Boef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bob Wayne
Willemeen, Arnhem
19:00
Battle Axe / Stallion / Steel Shock / UniVerse
P60, Amstelveen
20:00
Barrelhouse & The Juke Joints
Mezz, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Arcane Roots + All Points North
De Pul, Uden
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Edsart Udo de Haes / Jalal Chekara
Meervaart, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Aart Strootman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
A tribute to Chaka Khan
Boerderij, Zoetermeer
a balladeer
Metropool, Hengelo
20:00
90’s Takeover
Duycker, Hoofddorp
18 Miles
Melkweg, Amsterdam
22:00
'Kleurenblind' ft. Abstract Division - Dennis Hewing (DE) + ThoTh & Jo
Nieuwe Nor, Heerlen
zaterdag 22 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Xavier Rudd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Waylon
013, Tilburg
19:00
Urban Matterz - Old School Hip Hop Concert
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Trailer Park Boys
RAI Theater, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
This Is Jackson
P3, Purmerend
20:00
The Three Al's
PlusEtage, Baarle-Nassau
The Preacher Men - Blue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
The Pilgrims + The Pretty Faces
Groene Engel, Oss
20:00
The Dutch Queen Tribute
De Flux, Zaandam
20:00
The Doors Alive
De Oosterpoort, Groningen
The Devil Makes Three
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Blues Caravan
De Bosuil, Weert
20:30
Tessera Ensemble
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Tankcsapda
Baroeg, Rotterdam