Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
18:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
19:00
Botanique
Brussel
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Theater De Veste
Delft
Hoftheater
Raalte
Vera
Groningen
14:30
C.C Warenar
Wassenaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Melkweg
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Dizzy
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Helling
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Het Musiater
Zevenaar
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradox
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater De Kolk
Assen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Munttheater
Weert
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
dinsdag 24 april 2018
Alexis Taylor
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Avery Sunshine
BIRD, Rotterdam
20:00
Birds of Chicago
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Charlotte Day Wilson
Melkweg, Amsterdam
20:15
Daan Boertien / Raoul Steffani
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Daniel Lohues
Theaterhotel Almelo, Almelo
Die Nerven
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Wesley & His New JB's
Paradiso, Amsterdam
20:00
Henry Green
Paradiso, Amsterdam
22:00
ISLAND
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
19:45
Justin Hayward
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:30
Lisa Stansfield
Melkweg, Amsterdam
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Milan’s Pop & Soul Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nick & Simon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paul de Munnik
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
18:00
Propagandhi
Melkweg, Amsterdam
Rag'n'Bone Man
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Rhys Lewis
Doornroosje, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Samir Calixto, Cello8ctet Amsterdam & Korzo producties - Summa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
SOHN
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. Hasselt, Hasselt
The Bootleg Sixties
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Kik - Hertaalt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Perfect Tool
Hedon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 25 april 2018
20:00
Andre van den Boogaart
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Avery Sunshine
Paradiso, Amsterdam
20:30
Birds of Chicago
BIRD, Rotterdam
19:00
Charlotte Gainsbourg
Botanique, Brussel
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Cuerteto Lunares
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Daniel Lohues
Hoftheater, Raalte
Die Nerven
Vera, Groningen
14:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
C.C Warenar, Wassenaar
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Gum
Melkweg, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Headhunterz - Up Close & Personal
Paradiso, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Hinds
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
ISLAND
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
J.D. Wilkes / Th' Legendary Shack*Shakers
Luxor Live, Arnhem
21:30
Jamal Thomas Band
Dizzy, Rotterdam
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
JW Roy
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Laurence Jones
De Helling, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
21:00
Live at Lola: Waterweed JPN + Start at Zero SLO
LOLA050, Groningen
21:00
LowaddictionSoundsystem
Patronaat, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Nebula
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nick & Simon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Notenkrakers
Paradox, Tilburg
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rhys Lewis
De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Roy Orbison In Dreams: The Hologram Tour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
22:00
Sam Fender
Merleyn, Nijmegen
Saman Amini
Theater De Kolk, Assen
Shame
Doornroosje, Nijmegen
SOHN
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Stef Bos - Kern
C.C. De Werf, Aalst
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
20:15
Symfonie Orkest Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Bootleg Sixties
De Meenthe, Steenwijk
20:00
The Grandmothers of Invention
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
The Sync
Bimhuis, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:30
Tom Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam