Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willemeen
Arnhem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
23:00
Spetters
Zoetermeer
21:30
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Rotown
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
22:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Reimerswaal
Rilland
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
14:00
Plato
Leiden
18:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Munttheater
Weert
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
22:15
Merleyn
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Magasin 4
Brussel
21:00
Luxor Live
Arnhem
Lux
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
20:00
EKKO
Utrecht
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Maaspoort
Venlo
vrijdag 23 februari 2018
Kendrick Lamar
Ziggo Dome, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nick & Simon
Zaantheater, Zaandam
Karsu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Knight Area
Willemeen, Arnhem
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:00
Russ
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Jacqueline Govaert
Vera, Groningen
20:00
Jhené Aiko
Trix, Antwerpen
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jodymoon - All is Waiting
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Stephanie Struijk
Theater in de Steeg, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
20:15
Pink Floyd Project
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Mamas Gun
Sugar Factory, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
23:00
Fleeky Friday met Famke Louise
Spetters, Zoetermeer
21:30
Cookhouse / Will Whisson
So What!, Gouda
20:00
Bugge Wesseltoft
Simplon, Groningen
20:30
BEAUX / Kita Menari
Simplon, Groningen
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
Maaike Ouboter
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Analogues - The White Album
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lady Sings the Blues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
De Likt
Rotown, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
22:00
10 o’clock heroes
PopEi, Eindhoven
20:00
Suzan & Freek
Podium Victorie, Alkmaar
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
21:30
Bruut! / Steffen Morrison / Wicked Jazz Sounds
Podium Mozaiek, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Her's
Podium Asteriks, Leeuwarden
14:00
Stephanie Struijk
Plato, Leiden
18:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
20:00
Shakey Graves
Paradiso, Amsterdam
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
23:30
The Black Madonna
Paradiso, Amsterdam
20:00
Def Americans
Paard, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:45
Barbagallo
Neushoorn, Leeuwarden
Eefje De Visser
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Gare Du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
The Molochs
Mezz, Breda
20:30
Tjens Matic
Mezz, Breda
20:00
Sisters Of Suffocation
Metropool, Hengelo
22:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Merleyn, Nijmegen
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
The Fortunate Sons
Martiniplaza, Groningen
20:00
Clan Of Xymox / The Arch / The Breath Of Life
Magasin 4, Brussel
21:00
Neuroot
Luxor Live, Arnhem
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Lux, Nijmegen
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Them
Little Devil, Tilburg
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Rise of the Wood / Second December
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Prince Tribute Band
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
20:00
Rhapsody Queen
Grenswerk, Venlo
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bleeding Gods
Gigant, Apeldoorn
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
20:00
Uncloud Festival
EKKO, Utrecht
19:00
Rhapsody
Effenaar, Eindhoven
20:00
Catfish / Julian Sas
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Wand
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Pleinvrees Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Adana Twins / Agoria / Miss Melera
Doornroosje, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:30
The Doors in Concert
De Spot, Middelburg
20:00
Stef Kamil Carlens
De Roma, Antwerpen
20:30
Friday Night Live! met Simone Pormes
De Regentenkamer, Den Haag
20:30
White Elephant
De Pul, Uden
20:00
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
Sarah-Jane
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Matangi Kwartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo