Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Ahoy
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
12:30
Theater Concordia
Enschede
Dynamo
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
J.C. De Klinker
Aarschot
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Grenswerk
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Willemeen
Arnhem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
GC de Melkerij
Zemst
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
19:30
Grenswerk
Venlo
21:30
Grenswerk
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
EKKO
Utrecht
23:00
Back&Fourth
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Ahoy
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
P3
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
maandag 22 januari 2018
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
12:30
Nadja Filtzer
Theater Concordia, Enschede
Gloryhammer + Civil War
Dynamo, Eindhoven
21:00
Sam Baker
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Deer Tick
Botanique, Brussel
Lady Gaga
Sportpaleis, Antwerpen
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Starcrawler
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 23 januari 2018
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Aviv Geffen
Cacaofabriek, Helmond
20:00
UB40
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Adrian Crowley
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Vintage Trouble
Effenaar, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Deer Tick
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Lee Bains III & The Glory Fires
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.)
Paradiso, Amsterdam
Escape the Fate
J.C. De Klinker, Aarschot
20:00
Storioni Wandelconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Sam Baker
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
woensdag 24 januari 2018
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.)
Grenswerk, Venlo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Vintage Trouble
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kayak
013, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Dok6, Panningen
20:00
Inquisition / Septicflesh
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Lee Bains III & The Glory Fires
Merleyn, Nijmegen
20:15
Stef Bos - Kern
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - De Onzen
Singer Theater, Laren
20:00
Operation: Mindcrime
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Classics in the Club
Vera, Groningen
Fuad Hassen - Held
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning te rijk
Parktheater, Eindhoven
20:15
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Samuel Jack
Burgerweeshuis, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Stereophonics
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Gloryhammer
Willemeen, Arnhem
20:00
UB40
De Roma, Antwerpen
20:00
The Barr Brothers
Paradiso, Amsterdam
Alt-J
AFAS Live, Amsterdam
Adrian Crowley
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
6Lack
Melkweg, Amsterdam
De Kift
Paradiso, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sam Baker
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
William Boeva - Reset
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Andrew Savage / Jack Cooper
Paradiso, Amsterdam
36 Crazyfists
P60, Amstelveen
donderdag 25 januari 2018
21:00
STROHM
Hedon, Zwolle
20:00
Novatia
Boerderij, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
Marco Lopes - Moedt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
19:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
21:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Marika Hackman
EKKO, Utrecht
23:00
Joost Dekker
Back&Fourth, Utrecht
20:30
New Cool Collective
013, Tilburg
20:00
Frans Bauer
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Yungblud
Rotown, Rotterdam
20:30
Sam Baker
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
P3 Muziekcafé: Swinging through the Countries
P3, Purmerend
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zinin, Nijverdal