Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
17:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Diligentia
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Vera
Groningen
Ahoy
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:45
De Helling
Utrecht
Theater de Mythe
Goes
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
013
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Winston
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Musis
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Parktheater
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Stathe
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Singer Theater
Laren
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Veste
Delft
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
EKKO
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
013
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Vooruit
Gent
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Ampere
Antwerpen
20:15
De Helling
Utrecht
maandag 18 december 2017
20:00
3FM Serious Request benefiet-avond
Paradiso, Amsterdam
20:00
7 Layers Sessions
Grand Theatre, Groningen
21:00
Barrelhouse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
begin met typen om artiesten te zoeken / Nederlands Studenten Jazz Ork
Simplon, Groningen
17:00
Ben Reel
Duycker, Hoofddorp
20:15
Caro Emerald / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Greyhound / Lennard Ypma / Micha Lensink
Sugar Factory, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
K's Choice
De Oosterpoort, Groningen
LANY
Paradiso, Amsterdam
19:30
ORB (aus)
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 19 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:45
Bruno Major / Lewis Capaldi / SYML
Doornroosje, Nijmegen
Caro Emerald / Metropole Orkest
Theater de Spiegel, Zwolle
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Diggy Dex
Paradiso, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Hannes Minnaar & Heath Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:15
K's Choice
Hedon, Zwolle
20:00
Kerst Mannenkoren Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ntjam Rosie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Oleta Adams
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Oleta Adams, Pop aan de Parade
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:45
ORB
Merleyn, Nijmegen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Spinvis
Vera, Groningen
Symphonic Pink Floyd
Ahoy, Rotterdam
20:15
The King's Consort & Choir of the King's Consort
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Van Jets
Rotown, Rotterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 20 december 2017
19:45
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
20:00
Allard Buwalda / Nederlands Studenten Jazz Orkest
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Chantal Acda
M.C. Van de Omroep, Hilversum
20:30
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dear Ellinor
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dio Returns
013, Tilburg
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ellen ten Damme
Leidse Schouwburg, Leiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Frédérique Spigt - The Road
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gonsofus
Winston, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
K's Choice
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Knight of the Guitar - Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksm
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Make It 2017: Come Together
Neushoorn, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
New Cool Collective
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
New York Ska-Jazz Ensemble
Patronaat, Haarlem
20:00
Oathbreaker
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
ORB
Paradiso, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sister Sledge
Vorstin, Hilversum
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Spinvis
Vera, Groningen
20:30
Stathe Sessie: The Visual
Stathe, Utrecht
Stephanie Struijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
20:00
The Nits
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Nits
Singer Theater, Laren
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
donderdag 21 december 2017
19:45
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Alain Clark
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Altın Gün
EKKO, Utrecht
20:15
Arthur Japin & Silbersee & Jorg Brinkman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bazzookas
013, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Beste korte films van 2017: Shortcutz Audience Awards
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bouke
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Brutus / Cocaine Piss / Kapitan Korsakov
Vooruit, Gent
Call It Off
Paradiso, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Ampere, Antwerpen
20:15
De Kift
De Helling, Utrecht