Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
't Ukien
Kampen
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
19:45
013
Tilburg
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:30
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Bon theater
Medemblik
Brigant
Arnhem
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
De Bonte Wever
Assen
21:30
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Piek
Vlissingen
14:30
De Pul
Uden
20:00
De Spot
Middelburg
De Vasim
Nijmegen
Den Diek
Lichtenvoorde
Deventer Schouwburg
Deventer
Dieka
Markelo
15:30
Dominicus kerk
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
17:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
Fluor
Amersfoort
20:15
Fluxus
Zaandam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Groene Engel
Oss
21:30
Groote Weiver
Wormerveer
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
KOFA
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
NXT Events
Gemert
21:30
P3
Purmerend
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podium Victorie
Alkmaar
Pook
Oostknollendam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
20:00
Pub Esser
Boxmeer
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zaterdag 18 november 2017
20:00
Broes Springstien en de(E)bbingestroateband
't Ukien, Kampen
21:00
Dirk Blanchart
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
19:45
Mighty Oaks
013, Tilburg
Kim Wilde
013, Tilburg
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
21:00
Stillwave
Altstadt, Eindhoven
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:30
Celesterre / Epitaph / Officium Triste / Procession
Baroeg, Rotterdam
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Bibelot, Dordrecht
Sue the Night
Bibelot, Dordrecht
20:30
Mark Guiliana
Bimhuis, Amsterdam
21:00
George Fitzgerald
Bitterzoet, Amsterdam
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Ink Bomb
Brigant, Arnhem
20:00
Blaudzun
C.C. Belgica, Dendermonde
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Kei, Reusel
Albert Hammond Sr.
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Oliver Dawson Saxon
Cacaofabriek, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Boi Akih
Cultura, Ede
20:00
Sjaak Bral
CulturA & Zo, Nootdorp
Stephanie Struijk
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
Edwin Evers Band
De Bonte Wever, Assen
21:30
Rumours, 40 years (A Fleetwood Mac Experience)
De Bosuil, Weert
20:00
The Doors in Concert
De Flux, Zaandam
20:30
The Blues Brothers
De Kattendans, Bergeijk
20:00
British Metal Clash: Black Wizard / Defenders of the Beast
De Meester, Almere
20:30
David Broza & Mira Awad
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Magnacult
De Peppel, Zeist
21:00
The Dubbeez
De Piek, Vlissingen
14:30
Masters of Metal
De Pul, Uden
20:00
Chantal Acda
De Spot, Middelburg
De Staat
De Vasim, Nijmegen
Donnerwetter
Den Diek, Lichtenvoorde
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
Bökkers
Dieka, Markelo
15:30
Concert Rutter en Mozart
Dominicus kerk, Amsterdam
Rico & Sticks
Doornroosje, Nijmegen
The Paladins
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Distance / Egoless / Joker
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Ben Reel
Duycker, Hoofddorp
Donnie (NL)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Yung Nnelg
EKKO, Utrecht
20:15
Anne Neuteboom
Figi Theater, Zeist
Spinvis
Fluor, Amersfoort
20:15
Home Service (featuring John Kirkpatrick)
Fluxus, Zaandam
Made In Belgium: Millionaire
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Magic Wand
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Popronde 2017
Groene Engel, Oss
21:30
Sweet Mary Jane
Groote Weiver, Wormerveer
20:00
The Kik
Iduna, Drachten
20:30
Fred Eaglesmith
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Massa / Razorblade Messiah
KOFA, Vlaardingen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Fureys
Luctor et Emergo, Rilland
Klangstof
Luxor Live, Arnhem
20:30
Desert Mountain Tribe
Luxor Live, Arnhem
The Hillbilly Moonshiners
Manifesto, Hoorn
20:30
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Meervaart, Amsterdam
19:30
Milky Chance
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jaya The Cat
Melkweg, Amsterdam
23:00
Rabih Baroud
Melkweg, Amsterdam
22:00
LIVE: Florian Lohoff Band (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
11:00
Fine Arts Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Beets, Bennink, Herman, Jacobs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Danny Vera
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Artvark Saxophone Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Sólstafir / Myrkur / Árstíðir
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Shotgun Shacks
Neushoorn, Leeuwarden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Takida
NXT Events, Gemert
21:30
Kenny B
P3, Purmerend
Feuerengel
P60, Amstelveen
20:00
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
19:00
Christian Scott / Jason Lindner / Zara McFarlane
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ulver
Patronaat, Haarlem
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:30
NeOropa
PlusEtage, Baarle-Nassau
Lucas Hamming
Podium Victorie, Alkmaar
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
21:00
The Sum Of
Poppodium Volt, Sittard
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
20:00
The Fiscus
Pub Esser, Boxmeer
Nicole Atkins
Q-Factory, Amsterdam
Qurated by Indian Askin: Pyke, Anemone, San Dollar, Teddy's Hit
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Roepaen, Ottersum
Sam Fender
Rotown, Rotterdam
15:00
Artist Of The Year - Deans and the Moonboys/ Lost From The Stars / Des
Ruigoord Kerk, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Hollandse avond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
20:30
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi
Simplon, Groningen
21:00
Call It Off
Simplon, Groningen
19:30
Adam Fields / Harry Glotzbach / Rayen Panday / Reinier Meijer
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden